Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok népszerű a lányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok népszerű a lányoknál, nem viselkedem feltűnően akkor elképzelhető hogy sosem lesz senki?

Figyelt kérdés
Kicsit zárkózott vagyok és nem járok olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni. Neten sokat próbálkozom. Nem vagyok ronda, és nem is vagyok buta sem bunkó. Nem volt eddig barátnőm és már kezdek azon aggódni hogy lehet sem is lesz sosem.
2020. márc. 14. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Hátööö... A mondaton belüli vesszőhasználat szabályait mennyire ismered? Mert azért lenne ám mit javítani az írásképeden. Központozás fogalma mond neked valamit?
2020. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta és felteszel egy ilyen kérdést?
2020. márc. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak jönnek be a feltűnősködő extrovertált fiúk! :)) Ne aggódj,nem emiatt nem találsz lányt magadnak,egyszerűen nem futottál bele olyanba, aki téged keres.Az introvertált emberek titokzatosak, az is tud vonzó lenni csak add önmagad ne próbálj máshogy viselkedni mert ha nem vagy önazonos,az nagyon béna! :)))
2020. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szokj hozzá, hogy egyedül leszel. Én is így tettem.

21/F

2020. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Zárkózott férfiként maximum akkor lehet esélyed a nőknél, ha baromi jól nézel ki. Minden nő az extrovertált, nagyhangú, beképzelt férfiakat szereti.
2020. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess nőkkel, akár olyanokkal is akik amúgy szóba se jöhetnek. (nekem egyszer egy 50-es nőci akart kis túlzással barátnőt leszervezni :D (szépeket mondott rólam egy fiatalabb barátnőjének))

Ha beszélgetsz velük te is gyakorolsz meg nekik is lesz idejük meglátni a rejtett értékeid.

Ha nem ismerkedsz sehol se akkor tök mindegy hogy nézel ki, mennyire vagy jó parti nincs hogy valakivel valami kialakuljon.

2020. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok népszerű a lányoknál, nem viselkedem feltűnően akkor elképzelhető hogy sosem lesz senki?"


Nem azért nincs senkid, mert nem viselkedsz feltűnően, hanem, mert nem ismerkedsz. Én is így voltam. Munkám miatt nem jártam ismerkedni. Kezdtem depis lenni már. Azt hittem baj van velem, és azért nem kellek senkinek. Bár nem tudom mit vártam, majd a nők felkeresnek a lakásomon?? Aztán erőt vettem magamon és elkezdtem aktívan ismerkedni. Most pedig már van egy barátnőm aki 5,5 évvel idősebb tőlem és elmondása szerint mind emberileg, mind szexuálisan toronymagasan felülmúlom az összes eddigi exét.

2020. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, nyilván te pedig elhitted. Mindegyiknek ezt tolják...
2020. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, nyilván nem vagyok bamba, mint sok pasi és látom mennyire élvezi velem a szexet.


Meg kéne tanulni, hogy örökös picsogással sosem fogtok nőt találni.

2020. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha, mert a nők nem színészkednek... :D Tényleg nem vagy bamba.

A másik, nekem nem kell senki, mert nincs hozzájuk idegzetem.

2020. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!