Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő legalább közepesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő legalább közepesen szép, akkor Tinderen rengetegen lájkolják és nagyon sok párja lesz, akik nagy részétől üzenetet kap. Ezek közül a lány kiválasztja a legjóképűbb férfiakat és csak nekik ír vissza?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Lényegében igen.
2020. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Én mondjuk azt nem tudom megérteni, hogy minek húz jobbra olyat, akivel nem tervez beszélgetni, vagy ha meggondolja magát, miért nem válik szét match után?


Bevallom, férfiként én is jobbra húzok mindenkit, mert nem akarok órákat foglalkozni ezzel, aztán akikkel matchelek, de nem tetszenek, azoktól szétválok.

2020. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

igen.


neked is lenne 4-5 óra alatt 50+ matched, akkor te is csak a legszebb nőkkel foglalkoznál.

2020. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Már ha csúnya, akkor is elég ha csak beregisztrál és válogat. Közepes szépség se kell hozzá, csak hogy nő legyen. (Tapasztalatból mondom, csináltam több kamu profilt is, hogy megnézzem hányan húzzák jobbra.)
2020. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat ma jartam ugy, en a no, hogy egyefene alapon jobbra huztam valakit. Hat persze, hogy match, persze, hogy azonnal irt. Sajnos valaszoltam, es nagyon haragszom magamra. Buntudat kozben, csak irtam, aztan lenemitottam inkabb a telefont.

Az tortent, hogy nagyon elszantan akartam gyorsan valakit pont akkor, szexrol es mar jelen helyzetben Snapchatrol van szo. Egy akkora rakas szornyszulottet dobott fel a Tinder, hogy gyakorlatolag az elso emberszabasut jobbra huztam. Pedig ezerszer megfogadtam, hogy nem szabad.

2020. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van jelenleg 20 találat

ebből egy irt,(az is csak dugni akart) a többi meg se mukkan



26N


ui a pasik szinte minden nőt jobbra húznak ...

2020. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik én vagyok az egyetlen, aki mondjuk 10 nőből mindössze egyet húz jobbra? Csak a természetes képpel rendelkező csajokat akiknek értelmes leírásuk van egy jó beszélgetéshez.🙂
2020. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 én is így szoktam, de így meg nagyon kevés match jön össze, mert rengeteg a photoshootolt, minden természetességet nélkülöző kép és/vagy normális leírás (általában nincs is leírás, vagy csak sablon dolgok mint pl "szeretem a sorozatokat)
2020. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csak azoknak. Azért nem csak 2-3at húz jobra a "nő", mert ha nincs ló jó a szamár is, s mivel mindenkinél van jobb, ezért mindenki szamár lesz csak, de ettől pont a nő lesz szamár élete végére, mert senkije nem lesz...
2020. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még csak közepes csinosnak se kell lennie. De amúgy igen.

Minden nőnek a tinderen van több száz likeja és min 40-50 matche. Ezt több nő is mondta

Még a csúnyácskáknak is, csak annyi a különbség hogy őket nem a top pasik jelölik de ők is tudnak bőven válogatni

2020. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!