Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

1.: ez a férfi külsőre egy 10-es skálán mondjuk 6-os (az átlagnál valamivel helyesebb). Havi bruttó 1.5 millió forintot keres és saját lakása van.


2.: ez a férfi külsőre pont az esetetek, a külsejére 10-es skálán 10 pontot adnátok. Havonta 400.000 forintot keres és albérletben él.


Tegyük fel, hogy a belső tulajdonságaik megegyeznek.


Melyiket választanátok komoly kapcsolatra?


2020. márc. 15. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Muszáj vagyok kijavítani a kérdésed, különben félrevezető válaszok fognak érkezni. Az 5/10-es férfi hiába számtanilag az átlag, a nők számára az átlag 7/10-től kezdődik.

Ezt a tényt még évekkel ezelőtt el kellet fogadnom, hiába nem értek vele egyet, ez van, nem tudjuk megváltoztatni.

Lehet a nőkről is hasonlóan vélekednek. Számomra 3/10-től egy nő már átlagos.

2020. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Havi bruttó 330 az átlagfizu , KSH szerint, ami nem medián. Tehát valójában rengetegen ennél kevesebbet keresnek. Tehát van egy nagyon jól kereső nem jóképű csávó, és egy jól kereső 10/10es. Egyik sem túl reális.
2020. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2
2020. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2.
2020. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Rosszul tetted fel a kérdést, ez nagyon irreális, főleg szerény hazánkban.


Legyen az első keresete havi 350, a saját lakásra 10 éven át spórolt. Mérnök/gépbeállító, stb.


A második keresete meg legyen 190. Sima betanított munkás, vagy szakmunkás.


Na, így már "magyarosítottuk" is a kérdést.

2020. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2.
2020. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő jöhet. A páromat elsőre 10/6-nak mondtam (amíg bele nem zúgtam) és a fizuemelése óta 400-at keres (kevesebbet keresett, mikor megismertem), nekem ez bőven elég például. Ha belsőre egy olyan ember, akiben tudok bízni és építeni vele az életem, akkor nekem nem kell több. Van lakásom, a többit meg megteremtjük együtt, ha úgy van. Végső soron úgyis az az enyém, amit megeszek és ami a nevemen van, szóval nem igazán érdekel az ilyen - olyan vagyona az illetőnek, mert ha azon az értelmi szinten mozog, amit el tudok viselni és nem egy ostoba fsziránytű, akkor úgysem bízza rám a pénzét, mert én sem tenném. :D
2020. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 40000 Ft bőven elég ha valaki túl sokat keres jellemzően elszáll és ha a pénz csap valamiért elzárul nem tud mit kezdeni magával. Emellett a második pasi ezek szerint számomra tökéletes külsővel bír. Ha emellett a jelleme is tetszik és én is ő neki tökéletes lenne a számomra.
2020. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha az elsőt választom, aranyásó leszek, ha a másodikat, akkor csak a külsőségek érdekelnek... Aham.
2020. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló véleményét osztom. Amúgy meg engem az is érdekelne, hogy milyenek belsőre leszámítva, hogy ugyanazok? Mert mondjuk ha nem egyezik a jövőképünk, vagy mindkettő egy fuckboy, akkor egyik sem.
2020. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!