Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy társkereső csoportba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső csoportba írtam a moderátornak közösbe hogy tiltson egy lányt mert van barátja, csak szórakozik ott az emberekkel, erre nekem esett mindenki hogy spicli vagyok meg úgy nézek ki mint egy dedós?

Figyelt kérdés
ennyire védik a nőket?
2020. márc. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
vótmá
2020. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyenkor nem árt valami bizonyítékot is prezentálni a moderátornak, mert akkor lényegesen kevésbé leszel támadható.
2020. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőt, férfit tiltanának akinek van kapcsolata, miből élne az oldal?
2020. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Létezik nyitott kapcsolat is, cica.
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlen rosszul adtam meg a nemem tinderen, mert be voltam baxva. Annyi párt dobott fel, akik harmadik felet keresnek, meg leszbikusokat, hogy már gyanús volt, aztán másnap ránézek a beállításokra, hát nem nőként vagyok fent?!
2020. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És ha van barátja?!

Ha minden nőt kitiltanának akik párhuzamos kapcsolatot tartanak fenn, akkor minden site meghalna!!!

2020. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, akkor annak, hogy nyitott kapcsolathoz keres harmadikat, már a hirdetésben teljesen nyilvánvaló módon kellene szerepelnie, vagyis a kezdetekkel való tiszta lapokkal történő játék lenne csak elfogadható.
2020. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha minden nőt kitiltanának akik párhuzamos kapcsolatot tartanak fenn, akkor minden site meghalna!!!


eddig oké,csak itt ki derül ki milyen ember

2020. márc. 15. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a pár két tagja ezt megbeszéli, semmi baj nincs vele. Milliószor többre tartom azokat, akik beismerik maguknak és egymásnak, hogy nem való nekik a szigorúan monogám kapcsolat, mint azokat, akik csak akkor bátrak, mikor félre kell dugni titokban.


Ha a profilján látszik, hogy kapcsolatban van, akkor nem árul zsákbamacskát. Ha nem teljesen amatőr, akkor tudatosan hagyta kinn ezeket az infókat és a srác is tud róla, hogy mi a helyzet.

2020. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És mielőtt én vagyok a szarszemét: én inkább a monogámiát élvezem, de totál meg tudom érteni azt, aki nem. Mindaddig, amíg korrekt.


Másrészt meg az is lehet, hogy az illető csaj csak megfigyelni van ott vagy a kapcsolata előtt lépett be és nem lépett ki azóta. Nekem is van párom, de van egy csoport facen (szex rejtelmei vagy mi), amiben benne vagyok, mert annyi fogyatékos ember és poszt van, hogy annak a csoportnak a mémértéke felbecsülhetetlen. Meg amúgy is minden második mémes csoportban onnan vannak kivágva bejegyzések, tényleg érdekelt, mi ez a fertő. :D

2020. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!