Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan mondta a testvérem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondta a testvérem, hogy így nem is érdemlek normális pasit?

Figyelt kérdés

Azt mertem mondani, hogy nem kell pasi, mert mindegyik csak azt akarja. Ő meg visszakérdezett, egyébként szoktál is beszélgetni fiúkkal, vagy azért mondod ezt, mert mindenki más is ezt mondja?


Korábban volt már két fiúm, és mindkettő szexelni akart velem, én viszont nem akartam, emiatt szakítás lett belőle.


Mondtam a tesómnak, hogy akkor szoktam beszélgetni fiúkkal, ha például unatkozom, olyankor visszaírok az egyiknek, aki már írt. Erre meg azt mondta, hát akkor ne is csodálkozz, ha csak olyat találsz, aki megfektetni akar. Unaloműző bohócoknak használod őket, semmi tiszteletet nem adsz nekik az ismerkedésnél, akkor mégis milyen alapon várod el, hogy ők ne csak szexre akarjanak téged? Te is szórakozol velük, ők is azt akarnak veled.

És akkor még hozzá is tette, jobb ha tudod, attól mert anyáék királylányként kezelnek, még nem te vagy a világ közepe, kezelj emberként másokat és ők is annak fognak téged, de addig ne várj csodát.


Igazából, jó a kapcsolatunk a bátyámmal, és ő mindig őszinte volt velem, rosszul esett amit mondott, de talán mégis igaza van? Ti mit gondoltok?

18 éves vagyok.



2020. márc. 15. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan. Neked nem kell pasi, neked haver kell max. Amúgy meg nem vagy lemaradva semiről. De azt fogadd el, hogy a 18-20 év körüli fiúk már nem csak dominózni akarnak, meg egy szörp mellett beszélgetni.
2020. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Sokkak jobb az ovatossag. Tesod naivabb vagy forrofejübb. Mindenki sajat hibajabol tanuljon az a legtisztabb.
2020. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Haha, mintha csak az én bátyámat olvastam volna, tipikus. Főleg a királylányos rész, annak az első felét ha nem hallottam tőle életemben vagy százszor, akkor egyszer sem.
2020. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Van benne valami amit mondott.
2020. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van, de te sem tévedtél az óvatossággal kapcsolatban.
2020. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen jogos.
2020. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Mi is ezt szoktuk mondani az itteni nőknek, de nekünk nem hisznek.
2020. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Igazából az egyetlen hiba amit elkövetsz, hogy nem tisztázod ezt az elején, hogy semmilyen körülmények között nem akarsz semmit tőlük és csak egy hoppmester kell addig amíg unatkozol, vagy amíg nem jön valami menőarc akivel összejössz. Ha ezt megteszed, onnantól nem pofázhat senki.
2020. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Igen, igaza van.

Egyébként meg...a normális párkapcsolathoz hozzátartozik a szex. Nőként én sem lennék olyannal kapcsolatban, akivel nem tudok szexelni...

2020. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha lennének igazi, normális férfi barátaid, tudnád, hogy milyenek valójában a férfiak. Amúgy pcsákkal díszelegsz és kényeskedsz, addig annyit is érsz, amennyinek gondolod, hogy a férfiak szemében milyen egy nő.



Ahhoz, hogy a másik nem tiszteletét és érdeklődését kivívja az ember, emberileg kell közel kerülni hozzájuk. Ha úgy érzed, hogy a fiúk egy más világ és baratilag nem a te világod, akkor szopás lesz a kapcsolatod...

2020. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!