Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 körüli férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körüli férfiak, mennyire zavarna az, ha kiderülne arról a 25 körüli nőről, akivel ismerkedtek, hogy "nem megy neki a szex"?

Figyelt kérdés

Szóval ezt úgy értem, hogy sosem élveztem. Eddig 2 férfival voltam, az első párom szintén tapasztalatlan volt, csak néhányszor voltunk együtt, és eléggé rossz élményeket szereztem vele (de nem ezért lett vége). Utána egy darabig egyedül voltam, majd összejöttem a 2. exemmel, aki azt állította magáról hogy hú de tapasztalt, de végül kiderült, hogy amúgy csak 2 nővel volt együtt előttem. Vele eleinte azért voltak rendszeresebben alkalmak, de egy idő után alig szexeltünk, mert mindketten az anyjáék vállalkozásban dolgoztunk 12 órákat és hulla fáradtak voltunk, amikor pedig nem dolgoztunk ott, akkor nem töltötte velem a napot, mondván a melóban is együtt vagyunk, és kell a különtöltött szabadidő is... erre az is rátett egy lapáttal, hogy amikor én 20 évesen egyetemre mentem, onnantól kezdve csak hétvégente találkoztunk, de hétköznap alig beszélt velem (bármilyen formában), amikor hazamentem hétvégére pedig esténként 2-3 órát szánt rám, ebből persze 1-1 óra lett volna a szex, és egy idő után én nem bírtam rávenni magam mert érzelmileg kicsinált az, hogy nem foglalkozik velem se telefonon/írásban (amikor nem voltam otthon), sem pedig időt nem szán rám, amikor hazamentem, így kb ilyen havi 1-re csökkent a szex, de nyilvánvalóan ilyen érzelmi világgal kb esélyem se volt igazán ellazulni és "megtanulni" élvezni. Sajnos elég sokáig együtt voltunk, mert amikor szakítani akartam mindig ígérgetett és én hülye módon hittem neki...

Aztán szakítottunk, és most itt vagyok kb 1-1.5 évvel a szakítás után, és most kezdem érzni, hogy jó lenne lassan már ha párt találnék, de ez a szex-téma nagyon nagyon stresszel, és az egészet annyira szánalmasnak és szégyellnivalónak érzem, teljesen elbizonytalanít a párkeresésben...


Tényleg annyira gáz mint ahogy én gondolom, vagy azért van esélyem egy türelmesebb pasit találni, akinek ha ezeket elmondom, akkor megértő lesz és "nem ron ajtóstól a házba"?


(Azért ide írtam, mert itt talán értelmesebb válaszokat kapok, mint a szexualitás témakörben a sok perverz között.. NEM KÉREK PRIVÁTOT!!!!)



2020. márc. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre a lányok szokták azt mondani a tapasztalatlan férfiakra hogy lúzerek és nem fordítva. Nekünk ez annyira nem jelent gondot.
2020. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne szégyelld! És igen, nyugodtan lehet róla beszélni, ha oda jutsz valakivel. Aki komolyan gondolja veled, az meg fog érteni.
2020. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Szopni azért csak tud ?
2020. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

"Szopni azért csak tud ?"


Persze, csak a pasi számít.


"a lányok szokták azt mondani a tapasztalatlan férfiakra hogy lúzerek és nem fordítva. Nekünk ez annyira nem jelent gondot."


Nektek nem gond, mert akkor is elélveztek, ha a csaj csontszáraz vagy nem élvezi a szexet.

2020. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem volt még senkim, talán emiatt is, de nekem abszolút nem lenne gond, ha "lassan" alakulnának a dolgok és lassan közelednénk szexuálisan is. Semmit nem kell elsietni. Ne stresszelj, aki szeret és elmondod neki ezeket, az türelmes lesz és megértő.
2020. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Neked egy igazi férfi kell, aki először is lelkiekben tud feloldani és ellazítani. Ha van egy biztos lelki szintű bizalmad, kiegyensúlyozottság a kapcsolatodban, majd ezután sor kerül a szexre, szerintem tutira élvezni fogod. A nőknek kell a lelki biztonság, ami az orgazmus kapujához a kulcs. 30f
2020. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a megfelelő társadat megtalálod, akkor a szex is javítható, a megfelelő társsal ha a testi vonzódás megvan, akkor idővel tökéletesen egymásra tudtok hangolódni és a szex is sokkal jobb lesz amit élvezel.


Sokan cikinek tartják, hogy beszéljenek róla, pedig nem ártana, nem jó ha mindenki kussol...

2020. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne gond, hogy tapasztalatlan vagy, mert en is az vagyok 🤣


35F incel

2020. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rockarc ***** válasza:
55%

Megtamogatnam #6-os es #7-es velemenyet. Sok no nem tudja megelni a szexet, mert rossz ferfiakkal kezdenek. Aztan egyszer osszeakadnak a megfelelovel, ki elobb, ki kesobb es akkor visszaneznek az eletukre, hogy mi mindent hagytak ki addig. Olyat keress, aki lelkileg is megadja a kello tartast es a szexben is figyelmes. Nincs ket egyforma no, tehat varazsreceptek sincsenek. De igen gyorsan fel lehet ismerni, hogy kinel mitol doglik a legy. Nem feltetlenul az a ferfi fogja megadni neked, aki mar a fel varoson atment es a szarazanal az elojatek nala.


Es nyugodtan beszelj rola a masiknak. Van aki megerti, van aki nem. Nyilvan nem o lesz utana a befuto. Nehez dolgod lesz. Az egyik majd bizonygatja, hogy o aztan mindenkit es nagyon, a masik szemelyes kudarckent fogja megelni, ha nem sikerul orgazmust okoznia, a harmadik meg megprobalni sem meri majd, a negyediknek meg mindegy, masfeloras dugattyuzas utan megkerdezi, hogy meddig birod meg, aztan ugyis menekulni akarsz. A nehez reszt a megfelelo partner kivalasztasara ertettem. Nokent neked az okozhat problemat, ha magaddal nem vagy megelegedve. Akkor aztan senki nem fog tudni felrangatni egy olyan erzelmi szintre, ahol el tudod engedni magad.


43F

2020. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zavarni biztos nem zavarna, mert senki nem úgy születik hogy mindent tud és megy neki.
2020. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!