Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső 20-35 éves pasik, nálatok előny, vagy hátrány, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 15:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom eldönteni, mert azt tudom, hogy 5éven belül nem akarok, lehet hogy soha, de lehet hogy később akarnék.
2020. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Előny.


Habár eddig több olyan nőbe is belefutottam és több nővel is ért véget azért a kapcsolatom mert idővel sajnos meggondolták magukat.


Legelején ismerkedéskor elmondta az ember, hogy nem akar,tagadta, hogy neki kéne, hosszas magyarázatokat is kaptam mint ahogy ITT is sokan teszik, de évek múltán még is szerettek volna....mert, hogy mennyire jól megvagyunk milyen jó a kapcsolat stb stb.


Örülnék ha valakinek végre tényleg nem kéne, mert eltelt 35 évem és nem kívánok több éves kapcsolatnak újra és újra véget vetni e miatt.

2020. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Hátrány, mivel én szeretnék gyereket. 32/F
2020. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Elony.
2020. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Hátrány, azért dolgozom egyedülállóként is, hogy majd a családomnak és a gyerekeimnek jó legyen.
2020. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Előny.
2020. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyesekkel ellentétben tisztában vagyok, mivel jár egy gyerek és egy család. Nekem ne szüljön senki gyereket, csak tönkretenné a kapcsolatunkat is meg anyagilag is. Nem szeretem azokat a nőket, akiknél látok esélyt arra, hogy ha nem kapják meg, amit akarnak, akkor sunyiban felcsináltatják magukat aztán mikor ki vannak dobva, még nekik áll feljebb.
2020. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
38 év még belefér? Nálam totálisan előny.
2020. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem hátrány, kizáró ok.
2020. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
Egy jó ideig fixen előny, aztán később hátrány. Mert nem azt mondom h én olyan hú de nagyon vágyom gyereket per pill, de ha találnék olyat akivel annyira jól meglennek és sikerülne felepitenunk a saját életünket arra a fokra h gyerek, akkor biztos azt mondanám h vágjunk bele. Mert szerintem ez is egy lépcsőfoka egy kapcsolatnak h egy életet hozzunk létre és egy új családot. Gyereket nevelnenk és formalnank a saját lényünk ék megfelelően, ami ha mi meg is halunk szerelmünk egy jelképe maradna a világban. F/26
2020. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!