Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 30 éves koráig sose volt még barátnője, ez a legjobb megoldás számára?

Figyelt kérdés
Követi a céljait, teljes mértékben hanyagolja a nőket, és a sorsra bízza, hogy idővel kezdeményezni fog-e nála valaki vagy nem?

2020. márc. 20. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Olyan nincs hogy sorsra bízza magát. Ha nem tesz érte, ne várja, hogy lesz. Bár mondom ezt úgy, hogy 32 leszek és még sosem volt.

Mindig féltem a nőktől, meg fiatalként sokat bántottak, kinevettek. Így nem próbáltam meg közeledni feléjük. Nem tudok normálisan beszélgetni velük. Én már megszoktam, hogy egyedül fogok megrohadni.

Ha jó pasi lennék, tuti tonna számra kapnám meg a nőket, de úgy tűnik, mikor én születtem, még nem volt trendi, hogy jó képű pasiként születhessek.

2020. márc. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ne a sorsra bízd,mert akkor nem lessz mint nekem.
2020. márc. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldas, ha hanyagolja a noket, es friendzone-ba kuldi a probalkozokat, ahogy ot is friendzone-be kuldtek, akinel probalkozott. Tudjatok, amilyen az Adjon Isten.... :)
2020. márc. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Céljaid úgy is követheted, ha közben nem zárod ki teljesen a nőket. Ha szeretnél barátnőt keresd meg mi az ami miatt nem volt, és tegyél ellene. Ha a sorsra bízod magad sose lesz senkid, hiszen nők mutatnak jelet, ezt kővetően férfiak kezdeményeznek, ha ezt sose teszed a nő úgy gondolja nem érdekled...
2020. márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Akár le is vághatod a farkad.
2020. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen minek él?
2020. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Én is ezt teszem ☹️ A húszas éveim elején nagyon bántott, hogy nekem nem jutott nő. Sajnos nagyon ronda a fejem, hízékony is vagyok, nagyon szerencsétlen a testfelépítésem. Megszólítani soha nem is mertem egy lányt sem emiatt, szóval én tényleg egy elcseszett bétahím vagyok ☹️Depressziós is voltam emiatt. Aztán szépen lassan elfogadtam, hogy nem kellek senkinek, megszoktam a magányt 😔

32 F

2020. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Miért talán nők az élet célja? Hogy minél többet megdugj vagy mondjuk csak párat komoly kapcsolatban? Ki mondja, dönti ezt el?

Szerintem ne úgy állj hozzá hogy a sorsa bízod a dolgot, csak egyszerűen foglalkozz a téged érdeklő dolgokkal. Lehet ez valamilyen szakma, karrier, hobbi, társadalmi felelősségvállalás (jótékonykodás, önkéntes munka stb). Szóval éld az életedet és ne azon stresszelj hogy jajj neked miért nincs barátnőd. Lehet a legváratlanabb helyzetben a leglehetetlebebb időben fogod megtalálni a párod. Én is így voltam vele pedig sose hittem volna.

2020. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 inkább omegahím*
2020. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!