Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más szingli is szomorú miatta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szingli is szomorú miatta, hogy jön a tavasz, ami jó csajozós idő lenne, de a koronavírus miatt nem lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Én csalódott vagyok kicsit, 27/F

2020. márc. 20. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Legalább itthon ülve, vagy az erdőben egyedül sétálva nem gondolok arra, hogy mások éppen biztos ismerkednek, randiznak, hanem inkább a lakásban unatkoznak. Ez valahogy, valamilyen gonosz okból megnyugtat.
2020. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy tavasz van, vagy tél, van-e koronavírus, vagy nincs. Én az egész életemet úgy éltem le, ahogy ti fogtok élni a következő 1-2 hónapban. A legkevésbé sem érint negatívan. Sőt, még örülök is neki, ha kimegyek néha az utcára, kevesebben vannak.
2020. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a fránya tél, hogy miatta nem lehet lányokkal beszélgetni, mindig meg kell várni a tavaszt :(
2020. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

“Jönne a csajozós idő”

Testvérem, tudtad, hogy ősszel/télen is lehetett csajozni a korona előtt? Mire vártál?

2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2020. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem iszonyatosan idegesít. Januártól majdnem mostanaig eleg depresszios voltam meg kimerult az idő meg a korai sotet miatt, munkan kivul kb semmire nem volt energiam, most meg lassan javulna a helyzet es ez van. Probalom behozni a lemaradasaim mas teruleteken, amikre normal esetben nehezen jut idom, de ...szar. Nagyon remelem, hogy ez a mindent bezarunk meg lezarjuk a hatarokat dolog nem fog aprilisnal tovabb tartani..
2020. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem mintha inkább könnyebben menne így, na nem a koronahelyzet miatt, hanem egészen véletlenül, de így is lehet még ismerkedni úgy látom

A kérdés persze milyen eredménnyel

2020. márc. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hat ha a dating appokat nezzuk ja..de hogy hanyan hajnaldoak ilyenkor talalkozni az mas kerdes..hetekig, vagy ne adj isten honapokig fenntartani egy beszelgetest egy ilyen oldalon...mar en is ugy vagyok egy het utan, hogy hagyjuk az egeszet eleg volt, pedig en vagyok a srac.
2020. márc. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen járványok idején még könnyebb csajozni. Felhívod a csaj figyelmét, hogy holnap akár meg is halhat, ezért inkább használja ki a hátralevő időt. :-))
2020. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!