Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért regisztrál kevés fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrál kevés fiatal a társkereső oldalakra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert a csajok hamar "elkélnek", aki nem , azzal gondok vannak. Férfiként meg minek regisztráljak kanos férfiak közé?
2020. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Mert a fiatal lányok hamar elkelnek, sőt sokszor elég ha 1 napot fent vannak és kapnak vagy 100 üzenetet.


A férfiak meg tök feleslegesen regisztrálnak mert úgy is csak a felső kategória sikeres kb az ott lévők 10%-a.

2020. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
73%

Nem tudom, de én azt láttam, hogy új nőkkel van teli a badoo...

Fiatalokkal, elsősorban.

2020. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert normális ember nem szorul rá.
2020. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek több összetevője van. Az általános elképzelés szerint a társkeresőket inkább az idősebb korosztály használja, így fiatalként nem is érdemes regisztrálni, hiszen nem fogsz találni potenciális partnereket. A társkeresők nagy része már elavultnak és unalmasnak is számít, lassú, nem elég modern, nem elég felhasználóbarát, nem elég érdekes és izgalmas stb., így inkább az appok merülnek fel fiataloknál pl. tinder vagy bumble, ami egy újszerűbb élmény, laza, kötetlen, fiatalosabb és szórakoztató. Sokan nem is feltétlenül társkeresési céllal használják, hanem csak szórakozásképpen, unaloműzőnek, csak úgy kötetlenül beszélgetni, találkozni stb., stb. Viszont társkeresőt használni és felvállalni, hogy te bármilyen célra is párt keresel, még mindig ciki. Akkor is ciki, ha sokan használják stb., mert ezt az ember nem feltétlenül meri felvállalni. Sokan nem is szeretik, mert túl konkrét, túl egyenes, túl kötött stb. Egy instagram profilra például ez mind nem igaz, viszont ugyanúgy alkalmas arra, hogy összehozza a hasonló érdeklődésű embereket, megoszthatsz magadról mindenfélét, a profilod tükrözheti a saját személyiséged stb., tehát teljesen jól működik ismerkedés szempontjából is. Plusz, arról sem kell megfeledkezni, hogy a fiatalok azért még általánosságban aktívabb szociális életet élnek (barátok, bulik, sport, hobbik, programok, több szabadidő), sok emberrel találkoznak (pl. egyetem, hobbi kapcsán, baráti kapcsolatok), sokszor nyitottabbak és szabadabbak is, így a személyes ismerkedés is működőképes és szerintem ez a legnépszerűbb.

Én legalábbis ezt látom saját magamon és a környezetemen.

2020. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magányos fiatalok még általában reménykednek, hogy "természetes" úton, azaz iskolában, baráti társaságokban, bulikon stb. megismerik a leendő társukat. A társkeresők a köztudatban inkább úgy élnek, mint olyasvalamik, amelyek azoknak valók, akiknek nincs más lehetőségük a társtalálásra. Ez tehát csak afféle "B-terv"; s az "A-terv" kudarcát 25-30 éves kor alatt nemigen szokták elismerni az emberek. De még így is vannak szép számmal fiatalok a társkeresőkön, akár 20 év alattiakat is lehet találni.
2020. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!