Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szörnyűlködnek a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szörnyűlködnek a legtöbben, ha megtudják, hogy 35 évesen se párom, vagy se feleségem, se gyerekem nincs férfiként? Én meg erre hazudok, hogy van barátnőm, persze soha senki sem látja velem, így gyakorlatilag majd mindenki melegnek hisz.

Figyelt kérdés
Jogász vagyok, annó volt 6 barátnőm. Csak kiábrandultam a nőkből 2 éve. 3 megcsalt durván, egyik nagyon hisztis volt, az 5. hazudozott folyton, 6.meg komolytalan volt, de gyereket akart tőlem már az első hetekben (akartam, de nem ilyen gyorsan) és ezzel szekált mindig. Állami cégnál dolgozok, de már 34 vagyok és mint a legtöbb férfin, sajna rajtam is látszik a kor, kissé ritkuló haj, pár ránc, tehát olyan sármos 40 körülinek tűnök, de nagyon jó sportos testalkatom van. Viszont én is látom, hogy nem úgy nézek már ki, mint 8-10 éve, hogy odamentem egy nőhöz és majdnem mindig sikerem volt. Szerettek a nők. Most már ha jön új 25-30 éves nő is (két havonta mindig) a munkahelyre, már nem engem vesznek észre, hanem a 27-29 éves Ferit vagy Janit...Nagyon gány érzés. Hiába mondja a családom is, hogy mikor lesz már párod, ha kb 5 ből 5 elutasítást kaptam az elmúlt két hónapban is és még jobban magamba zuhantam. Jó persze ha én is olyan lennék, mint sok férfi, hogy minden nőt leszólítok az utcán, akkor 100 ból 1 tuti nekem is összejönne, de nekem nincs ilyen lelki világom.
2020. márc. 22. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt a sok kivancsiskodónak,hogy erre a vacak világra mem akarsz gyereket vállalni.
2020. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenki a fiatal pasikat veszi észre hamarabb,nemcsak a fiatal nők.

Azért szörnyülködnek,mert már középkorú vagy,ha eddig nem sikerült pár találnod,ezután pláne nem fog.

2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul választottál, vagy csak szerencsétlenül alakult ilyen szempontból az életed...de simán lehet még párod, csak ne legyél reményvesztett és életunt :) Mert az elég taszító. 35 évesen még fiatal vagy feladni.
2020. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
30%

Most akkor 35 vagy 34 vagy? :D Ám mit foglalkozol vele amúgy ki mit mond? 35 évesen én még vidáman dugtam fűt fát, igaz velem láttak mindig nőt is nem ahogy írod, hogy te csak kamuzod őket. 38 éves koromig nem állapodtam meg és ment végig ez a dolog én megmaradtam ilyen kapós fiatalok körében is nemcsak 25 felett. 40 múltam 2 éve van kapcsolatom, de még mindig leskelődnek utánam ennek ellenére is, hogy tudják komoly kapcsolatban élek...


Vágd le kopaszra a hajad, ha ritkul még, mindig jobb, mint egy ritkuló haj látványa hidd el.

2020. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"6.meg komolytalan volt, de gyereket akart tőlem már az első hetekben (akartam, de nem ilyen gyorsan) és ezzel szekált mindig."

És ez miért baj, ő akar, te meg megmondod hogy még ne, és ha mondjuk beleszeretsz és összeilletek, akkor miért ne. Ja, de ha bele se szeretsz akkor meg minden időpont korai lesz. Ue a histisnél. Ha hisztis, vagy hazudik, megkérdezed mi baja, ha szereted, megoldjátok. A megcsalással viszont nincs mit tenni, esetleg elgondolkodni mi hiányzott és tanulni belőle.

2020. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy mindenki azt mondja, és a csapból is az folyik, hogy a 40 éves férfiak a legkapósabbak még a 20 on éves nőknél is. Erre több száz szociális és orvosi tanulmányt is láttam már. Persze én ebben nem hiszek, ha magamból indulok ki. De nem vagyok gazdag, átlag J kategóriás közalkalmazotti fizetés. Szóval lehet ez is determinálja a nem túl előnyös helyzetemet.
2020. márc. 22. 20:54
 7/11 A kérdező kommentje:

mi hiányzott


Vannak jobb pasik, ésa nők 90%-a szerintem maga felé választ párt. Szóval ha én uannyit keresek, vagy ugyanolyan szociális készségekkel rendelkezem mint ő, akkor keres egy olyan férfit (találtak is), aki kétszer annyit keres mint én, és 10 szer annyi barátai vannak mint nekem. Sajnos én 6 rendes és 2 futó kapcsolatomból annó ezt szűrtem le, hogy ezek a nők (persze a többit nem tudom) így működnek, működtek.

2020. márc. 22. 20:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) korbeosztása szerint a 45-59 év közöttiek középkorúnak, a 60-74 év közöttiek öregedőnek, a 75-90 .


Középkorú még nem vagyok, de 30 felett minden rosszabb.

2020. márc. 22. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig akik megcsaltak, az múlik legkevésbé rajtad, mert ott te nem kellettél nekik. Erre juszt is azokat akarod meghódítani, pedig ott van a másik 3 eset ahol többet tehetsz mert az főleg rajtad múlt, a kommunikáción köztetek. Mivel ők nem utasítottak el.
2020. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Több olyan férfit ismerek, akik 35 évesek és nincs párjuk. És amúgy semmi gond nincs velük, szóval egyáltalán nem kéne ezen fennakadni.

Párom is egyébként ont 35 volt, amikor összejöttünk, előtte nagyon sokáig nem volt senkije, mert nehezen jött ki egy szakításból. Van ilyen.

2020. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!