Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő nélkül szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül szerintetek sem lehet normális élete az embernek?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben jó lenne egy olyan lánnyal töltetni az időt akit szeretek, ez már évek óta hiányzik.

A későbbiekben meg szerintem társ nélkül nem lehet normális élete az embernek, mert ha elköltözöm itthonról akkor én nem akarok egyedül lakni, de ugye az sem megoldás, meg nem is normális ha az ember egész életében a szüleivel lakik.

Tehát szerintem nagyon nagy hátrány az életben ha az embernek nincs párja, így nem lehet teljes élete valakinek, vagyis én nagyon nehezen tudnék így élni, meg szomorú lennék amiatt is mert szeretnék családot.


Nem találok barátnőt, nem vagyok jó benne, meg nem is jönnék össze bármilyen lánnyal, mert kevés olyan lány van akinek tetszik a személyisége. 23F


2020. márc. 22. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvárja ezt valaki? Törvénybe van iktatva?
2020. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak máshogy lesz normális. De nem "a barátnő" miatt jobb akinek van, hanem a "szeretni és szeretve lenni" miatt. Az olyan kapcsolat ahol ez nem így van általában szar. Sok ilyet látok. Annak meg sok értelme nincs.
2020. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
De igen, lehet. Sőt, mostanában kezdem azt gondolni, hogy talán csak úgy lehet normális. Évek óta kapcsolatban vagyok, nagyon sok dologról le kellett mondanom és nincs viszonozva. Hajlok afelé, hogy inkább élek egyedül szabadon, mint barátnővel, aki a kevés meglévő szabadidőmet is megkeseríti. Ha ez a normális, én inkább választok nem normális életet.
2020. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Lehet.

N

2020. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De.
2020. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38 vagyok, sosem volt párkapcsolatom, mégis élek még...
2020. márc. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó tíz éve így élek,lehet.
2020. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De lehet, sőt szerintem manapság talán jobb is így élni.

Az ember szabad, azt csinál, mond amit akar. Oda megy ahová kedve tartja, nem kell megfelelnie, nem kell aggódnia, hova kivel és miért jár el a párja. Se azon, hogy mikor és miért csalja meg. Nem kell hallagatni az értelmetlen hisztizést, nem kell elvinni ehova, pénzt költeni fölöslegesen stb.

Cserébe nincs senki aki otthon várja, minden éjjel egyedül fekszik és reggelente egyedül kel fel az ember. Nincs senki aki ott állna mellette, aki mindig meghallgatná.

Nincs normális nemi élete így az embernek. (a k**vázást és az alkalmi szexet én nem tekintem annak)

2020. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél már párkapcsolatfüggő...

Egyedülállóként több a pozitív oldala, mint negatív, annyi a gázos, hogy nem kapsz egy ölelést sem. De nekem a nők már annyira fárasztóak, hiteltelenek, inkonzekvensek, hogy egyszerűen inkább már hagyjanak békén. Nem tudnak annyit adni, mint amennyit elvesznek. Manapság alig van összeszokás, ha valami nem tetszik, lépnek, mert van 100 olyan mindent benyelő papucs, mint te, aki reszket értük.

2020. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jó a csajozásban, nem igazán értek a nők nyelvén. Pedig én már a 40 hez közelítek. Ja igen , introvertált is vagyok.

De! Röviden adnék pár tanácsot:

Forgolódj olyan körökben ahol sok nővel kell kapcsolatban lenned, beszélni velük. Például valami önkéntes munka.

Olvass a témában könyveket! Önismereti, párkapcsolati, ismerkedésről, szeretetről szóló könyvek. Rengeteg van.

Tudom hülyén hangzik , de vannak jó dolgok ezekben a könyvekben leírva. Lehet egy könyvből neked csak 1 mondat lesz az ami segít , a többi csak mellékes... De ha már segített picit , megérte elolvasni! Én évek óta egyedül vagyok újra, próbálok ismerkedni, negéz, de közben olvasok próbálok fejlődni, megérteni dolgokat.

Az elején sokszor rá is paráztam, és azt gondoltam esélytelen vagyok a nőknél, nem jól nézek ki bla bla bla, tudod a kifogások. Vagy például nem mertem még csak ránézni sem arra a nőre aki igazán tetszett és szép nő volt , mert azt gondoltam neki úgyis valami hiper szuper jól kinéző pasi kellene, nem én. Nem hogy megszólítani egy ilyen nőt...

Mára eljutottam oda hogy igenis próbálok kezdeményezni a nekem szimpatikus nőknél, és lám , van hogy kölcsönös a szimpátia.


Szóval szerintem , nem vagy elkésve, olvass, tanulj , fejlődj. Ha igazán azt szeretnéd, hogy sikered legyen ezen a téren, ahol te hátrányból indulsz a többi férfihoz képest, akkor ott tudnod kell hogy neked többet kell letenni az asztalra! Ha igazán hajlandó vagy tenni, tanulni, próbálkozni(elviselni a kudarcot), akkor előbb utóbb meg lesz az eredménye. Ha csak annyi hogy öreg koromra azt mondhatom én mindent megtettem, és nem azt hogy mi a francért nem tettem semmit...már nekem megérte. Lehet neked is így kellene.

2020. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!