Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A budapesti férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti férfitöbblet valamivel enyhült, hogy a külföldi turisták nem jöhetnek ide?

Figyelt kérdés

A hülye is látta, hogy sokkal több a férfi szinte mindenhol, persze leszámítva az öregeket. De a fiatalabb korosztályokban bizony nagy volt a kolbászfesztivál Bp.-n, főleg a turizmus miatt szerintem. Bár eleve is férfitöbblet van nálunk, de ha csak a "saját" férfitöbbletünket nézzük, akkor az most jóval enyhébb mintha hozzáadódna még az a több százezer turista.

Szerintetek is azért enyhült, jobb így az arány? Könnyebb így egy férfinak társat találnia?


2020. márc. 23. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy csomóan karanténban vannak, te hülye fsz, vagy ennyire csak a pinán jár az eszed?
2020. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen.
2020. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Igen. A járvány után kedvezőbb terepre számíthatunk csajozás terén, mint korábban.
2020. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hova jártok ti, hogy ez a helyzet? Én mindig nőtöbblettel találkozom.
2020. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ugyanúgy a kutya sem válaszol Tinderen, szóval...
2020. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Kaphatok egy őszinte választ?

Szóval: Ti tényleg ennyire szánalmasak vagytok vagy csak rohadtul unatkoztok és élvezitek mások provokálását?

Ezek a kérdések unalmasak, ahogyan az is, hogy másokat okoltok a folyamatos sikertelenségetekért...

2020. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy neked, hogy férfi- vagy nőtöbblet van?! Neked 1, azaz egy darab nőt kellene összeszedned, nem pedig az összeset.

Ahhoz, hogy még ennyi se jöjjön össze, irtó nagy lúzernek kell lenni...

2020. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
#7 hát márpedig nekem még egyet sem sikerült, pedig már 31 vagyok ☹️
2020. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt ferfitobblet.

Szerinted ki phasz akár most ismerkedni? Főleg ilyen nyomingerekkel.

2020. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Ez igazi katasztrófa, ki fogja így a fiatal csajokat pénzelni.
2020. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!