Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek tényleg túl nagy parkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg túl nagy parkeresési igények 28 éves nőként?

Figyelt kérdés

A férfi akit keresek... Legyen velem egykorú, de inkább 30 feletti. Legyen normális magassàga, 180 felett. Átlagos vagy vékony testalkata, tehàt nem kell izom, de ne is legyen olyan hasa mint egy 7 hónapos terhes nőnek, meg mellei a hàjtól. Legyen szép férfias keze. Fogjon meg valami a szemeiben, tekintetében. Tudjunk felszabadultan beszélgetni, együtt lenni,ne legyen folyton kínos csend, ne kritizálja minden lépésemet. Legyen jó vele a szex, legalább olyan téren hogy normális méretei vannak és felall neki amikor kell, a többin, úgy gondolom összeszokassal, gyakorlàssal lehet javítani. Ezen kívül mindegy hol és kivel lakik most, de legyen hajlandósàga 1év múlva kb osszekoltozni, addigis nálam lehetünk hétvégente,ha még nem egyedül él. Legyen jogosítványa, és vezetési gyakorlata, ha bárhova el szeretnénk menni, nyaralni, családot látogatni, ne én legyek az állandó sofőr. Azt hiszem ennyi

... Amúgy nincs gyerekem, elvalt sem vagyok, simán csak egy szakítás után keresem az igazit. De nem jön össze több mint 1 éve. Túl nagy elvarasok ezek?


2020. márc. 24. 17:07
1 2 3 4 5
 1/43 Hellmano ***** válasza:
84%
Nem nagyok, mikor költözzek? :D
2020. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Ez igen karcsú elvárás.
2020. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ott gurul el a labda, hogy fogjon meg valami a szemében, meg ilyen bullshitek. Mondd ki, nézzen ki jól. És igen, 30 éves pasik között aki ezekkel a paraméterekkel rendelkezik, ill családot szeretne valószínűleg már talált párt, vagy épp úgy válogat mint ti 18-26 éves korotok között között.


Ja, te mit tudsz nyújtani?

2020. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
Én pl ilyen vagyok. Bár tuti h messze leszel tőlem, ráadásul nem vagyok nagy chates. Szval ott kevésbé vagyok lenyűgöző 😀
2020. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
De jó hogy van már párom, mert most az abnormális 178 centimmel nagyon megjartam volna :)
2020. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Hellmano ***** válasza:
8%
#3-as őszintén mit tudna nyújtani? Van rajta egy repedés függőlegesen, amit használhatsz néha napján. Azt az ilyenek azt hiszik válogathatnak :D
2020. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%

A 180 cm feletti az nagy elvárás, tapasztalataim szerint inkább 175 körül van a férfiak többsége. Ha te mondjuk 160 vagy 170 vagy, akkor teljesen felesleges az 180, bőven elég neked 170-175.

2 évig kerestem párt,szintén a 30-33as korosztáyban, de én 23 voltam. Azt vettem észre,hogy inkább randiztak velem, mint egy 28-30 évessel,aki általában 1-2 éven belül esküvőt meg gyereket szeretne.

Szerintem add le a 180 centit meg a korosztályt rakd kicsit feljebb,mondjuk 35-re és tuti találni fogsz.

2020. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

"Ha te mondjuk 160 vagy 170 vagy, akkor teljesen felesleges az 180, bőven elég neked 170-175."


Ennek annyi értelme van, mintha azt mondanám, ha te férfiként 80 kg vagy, bőven elég a 70-75 kg-s nő, az 50 kilósakat hagyd meg a 60 kilós férfiaknak.

2020. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%

Bárcsak tényleg ennyin múlna!

Hol buknak el a pasik Nálad?

Egyáltalán nincsenek nagy igényeid...sőt!

Hasonlóan képzelem el én is a társkeresést, mégsem akar senki!

35f

2020. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
23%
nekem csak félcolos a farkam, és sűrűmenetes. Megfelel? Ja és kúpos tömítés kell hozzá, mert 6 barral nyomja ki a kélylevet magából.
2020. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!