Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Szénakazal.hu ról vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szénakazal.hu ról vélemény?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok kíváncsiskodók hogy van e értelme regisztrálni ?
2020. márc. 26. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha igaz amit a főoldalon írnak, 6 férfira jut 4 nő. Felejtős. (32/F)
2020. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz, hogy 6 férfira jut 4 nő, akkor az összes társkereső közül itt van a legjobb arány, de kétlem, hogy ez igaz lenne.
2020. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen név ez, te jó Isten? 😂 Ma is tanultam valami újat.
2020. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A főoldalon: [link]
2020. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott van az alján hogy a párom.hu hoz kapcsolódik ami egy ismert kamu oldal tele kamu regisztrációkkal, elhagyott userekkel, botokkal.

Szóval ez a párom.hu sokadik alias oldala, persze mindegyik külön adatbázissal hogy mindegyikre külön külön kelljen fizetned.

"Etikátlan társkereső" céghez tartozik.


Nehogy fizessen senki, is ne dőljetek be a titeket megnéző bomba csajoknak sem, mert azok nem létezők, csak robotok kamu értesítések.

2020. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Vicces, hogy a 61 eves mamuska is nala fiatalabb, min. 180cm hapsit akar...

2020. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hmm fain de merre akkor idén sajna nagyon programok se lesznek a mostani veszély helyzetre való tekintettel .

Itt legalábbis Csongrád megyében.

Vagy ha van itt független Csongrád megyei lány akinek van kedve ismerkedni írjon nyugodtan . Egy próbát megér 🙂

2020. márc. 26. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én most megnéztem, valami gyalázat a felhozatal 18-28 között. Ennyi elhízott, írástudatlan nőt még életemben nem láttam, már a pár soros bemutatkozásukból süt, hogy maximum 80 az IQ-juk. A legjobb a 162 centis, 140 kilós csaj volt.
2020. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!