Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz most azokkal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most azokkal, akinek nem tetszik a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

A kényszerű szoba fogság alatt jól felhíznak a lányok. A stressz miatt is sokan esznek. Ismerek olyat, aki már most 5 kiló plusznál jár. És hol van még a vége...?

Mi lesz most azokkal a fiúkkal, akik úgy állnak hozzá, hogy mindegy, csak túlsúlyos ne legyen? Önkéntes cölibátust vállalnak? Vagy beérik azzal, ami jut?



2020. márc. 26. 10:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted tényleg minden lány csak zabálással tudja magát elfoglalni a karentén idején? :D Azt hittem már nem tudsz az eddigieknél ostobább kérdést feltenni, de gratulálok, sikerült.
2020. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted minden lány el fog hízni a karantén alatt? :)

Okos következtetés....


33N

2020. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Képzeld el, hogy vannak emberek, akik nem egész nap zabálnak és szoktak otthon edzeni.

De hasonló idióta logikával: A vírus után úgyis gazdasági válság jön, az embereknek kevesebb pénze lesz, kevesebbet esznek és ezért lefogynak. Problem solved.

2020. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, aki eddig is figyelt az alakjára, az most se fog elhízni.

Ja, és hogy ma is tanulj valamit, rengeteg tornavideó van fent neten, aki mozogni akar, az tud is mozogni!

2020. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Ki vagy te valami politikus? Azok állítanak meg nem történt eseményeket.
2020. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Először is én nem tudok hízni, másodszor lehet otthon is edzeni, harmadszor itt a ház előtt mindig fut 1-2 ember a futópályán.
2020. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Negyedszer ki akár most ismerkedni, ötödször a fiúk is ugyanúgy hiznak.
2020. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz azokkal a fiúkkal? Az az ő problémájuk nem az enyém. Nekik kell negoldaniuk, nem nekem.
2020. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

De édes... :D Heti 5x edzek itthon is. Van hozzá egy tucat eszközöm. Elhízni meg nem attól fog az ember, hogy nem mozog, hanem attól, hogy többet eszik, mint az energiaszükséglete. Fogytam már le sport nélkül is. Nem volt olyan szép alakom, mint sportolással, de vékony, sovány voltam.



Mondjuk én kikerültem már a piacról, van párom egy ideje... De ne higgyétek, hogy ezen múlik

2020. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
What can I say... 67 kilósan kezdtem a szobafogsásot. Most 65,2 vagyok. :)
2020. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!