Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mosolygott a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolygott a lány, érdemes meg próbálni?

Figyelt kérdés

A héten éjszakás vagyok, éjszaka műszakvezető jött egy lánnyal hogy meg mutassa honnan hozhat agyagot, (fröccsi gépkezelő vagyok) én rá köszöntem mosolyogtam, aztán ő meg szólalt hogy elég éles én tanácsoltam neki jobban jár kesztyűbe szedni, aztán pár óra múlva újra jött és köszönt és mosolygott, mondtam neki így jobb merni azt mondta egy fokkal jobb. Szünet lett mentem vízért ebédlő előtt és láttam bent ült és beszélt férfi kollégával de akkor nem vett észre.


Lehet máma már nem ő jön anyagért.



2020. márc. 26. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az írásodat meg ne lássa. Amúgy drukkolok, udvarolj neki.
2020. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mindenkivel ilyen.
2020. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak fel vannak háborodva (jogosan), ha egy nő bunkó, de ha kedves, akkor azt rögtön közeledésnek veszik. Eyg mosolygás az semmi.... semmire nem lehet ennyiből következtetni....
2020. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kedves volt, semmi olyan nem történt. Ettől függetlenül beszélgethetsz és ismerkedhetsz vele ha szeretnél, bármi lehet még ebből ha normálisan állsz hozzá.
2020. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha máma nem akkó hónap mennyé oda. Udvarójjá neki. Szép a csecsed.

Viccet félretéve beszélgess vele kicsit. Ez bőven elég. Ha sokszor tudtok jókat dumálni elhivhatod valahova pl kávézni vagy haza is kísérheted vagy a buszhoz.

2020. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Máma? 😅
2020. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell túlkombinálni. Megpróbálhatsz vele ismerkedni, ha nem vevő rá akkor úgyis szól.
2020. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!