Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet azt elfogadni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni ha sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Valószínüleg sosem lesz, pedig szeretnék. Meg családot is majd később. De nem találok barátnőt, el sem tudok képzelni magam mellett egy lányt sem. Kicsit önbizalom hiányom van a lányoknál, meg szomorú vagyok hogy nem volt barátnőm. Nem is járok olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni, meg nem is vagyok közvetlen, beszédes. Szinte esélyem sincs. Max neten de ott meg senkivel nem tudok irogatni, csak rövid ideig, de esélyt nem látok arra hogy olyan lányt találjak aki a barátnőm lehetne. Nagyon elérhetetlennek érzem a lányokat. Szeretnék barátnőt, nem akarok beletörődni, de nem tudok tenni azért hogy legyen.

Nagyon rossz érzés, hogy nem tudok változtatni magamon. Emiatt valószínüleg nem lesz barátnőm.


2020. márc. 26. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem ezzel foglalkozol. Hanem más dolgokkal, amelyek sokkal fontosabbak és majd ha minden más rendben lesz, akkor van rá esély, hogy mintegy mellékesen megismersz egy lányt, akivel kialakul valami.

Tanulj, dolgozz, fejlesztd magad, legyen céljaid, álmaid és küzdj.

2020. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerű: tudatosítsd magadban, hogy a nők aljas, kétszínű, számító dögök! Arra jók, hogy az ember párszor párszor megdugja, majd eldboja őket, akár a használt zsepit.
2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon rossz érzés, hogy nem tudok változtatni magamon."


Akkor cáfolj rá erre a hülyeségre, és változtass.

2020. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy nem futsz egy olyan idea után ami számodra irreális. Én se leszek pl Vadászpilóta.
2020. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, annyi különbséggel hogy én úgy gondolom, egy férfi sem éri el a szintem és ez miatt soha nem is lesz párom.
2020. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bírom hogy a nők jönnek az elvárásaikkal (amik valamiért mindig minden esetben szánalmasnak néznek ki férfi szemmel) meg hogy nem találnak senkit sem, aztán vagy kikötnek valami nőfaló tahófalvi mellett majd csodálkoznak a rossz sorsukon, vagy bezárkóznak és várják a csodát.

Ne aggódj kérdező lesz még rosszabb is, főleg amíg foglalkozol a témával, miután elengedted sokkal könnyebb ha sikerül elengedni.

Mindenesetre a normális férfiak elfordulását a társkereséstől nem furcsálhatjuk, pozitív tapasztalatok híján nem várhatnak el nők semmit egy férfitől, és mivel a próbálkozó férfiak egy jelentős részét soha semmilyen pozitív tapasztalat nem éri, ezért ezeket a férfiakat a nők örökre elfelejthetik, és ez a nőknek is rossz lesz, de megérdemlik, úgyis csak a legjobb nők kaphatják meg a felső 10%-ot!

Emellett megjegyezném hogy elvárásaik és igényeik a férfiaknak is lennének, legalábbis a komolyabbaknak, ezért azok a nők is elfelejthetik a normális társat, akik kövéren/csúnyán/durván igénytelenül futnak a srácok után kétségbeesve.

2020. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs erre különösebb technika. Megpróbálod lefoglalni magad más dolgokkal, igazából ennyi. És idő. Kinek több, kinek kevesebb. Számítva arra, hogy hullámzó tud lenni a dolog. Én azt hittem, hogy ha egyszer eljön a belenyugvás, az tartós lesz. Tévedtem. Bő 1 hónap múlva 6 éve leszek egyedül, nem olyan rég már egész jól voltam, de most megint visszaestem. Biztos a bezártság is... Újra frusztráltan nézem magam körül, hogy mindenkinek alakulnak a dolgai, előbb-utóbb megtalálja a magához illő párt, míg én továbbra is itt vagyok egyedül. Persze jobb ez, mint olyan férfival szexelni, akit nem kívánok, és olyannal kapcsolatban lenni, akivel nem passzolunk, de a fenébe is... Nekem eltelik a fiatalságom, az elvileg legszebb éveim úgy, hogy kimaradok a jóból, nem jut semmi, max. valami nagyon sz.r. Másnak bezzeg... Jöhetnek a kövek az "irigységért", nem fogom szégyellni magam, akármennyire is csúnya dolog, akkor is van miért annak lennem. És nem gondolnám, hogy majd a középkorú vagy idős éveim jobbak lesznek, ha a mostaniak ilyenek.
2020. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!