Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiak, ilyen esetben csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, ilyen esetben csak pótlèk a nő?

Figyelt kérdés

Majdnem minden reggel talàlkozunk munka előtt fèl óràra sőt a vírus helyzet miatt most mèg gyakrabban, hosszabb ideig. Nagyon előzèkeny, kedves, hozott màr nekem bonbont, csokit stb (mindig volt rà indoka magyaràzata). Ha rajta kívül van màs fèrfi a közelben vèdekező àllàst vesz fel (pl. mindig úgy helyezkedik, hogy közèm ès a màsik közè kerüljön, ha ismerős jön oda, làtszik rajta, hogy idegesíti a harmadik szemèly). Hetek óta minden este chatelünk VAGY felhív 20-25 percre. Sok tèmànk van exek, közös ismerősök, filmek stb.


DE randira nem hív el. Egyik pillanatban olyan, mintha èrdekelnèm, a beszèlgetèsünk szinte olyan mintha kapcsolatban lennènk, aztàn tovàbb beszèlgetünk ès olyat mond, hogy elbizonytalanodom. ( pl. milyen nehèz ismerkednie, az exe utàn inkàbb nem lesz olyan kapcsolatban, ami nehèzkes stb.)

Keresi velem a kapcsolatot, ha nem írok hiànyol ès a telefonhívàst reggelente úgy kèrdezi meg, hogy "Ugye este beszèlünk?"

De nem hívott el igazi randira ès nèha nem tudom èrdeklem vagy havernak tart.


Mièrt csinàlhatja, unatkozik? Kell egy tàrs addig ameddig nem sikeres a csajozàsban? Vagy lehet ez őszinte èrdeklődès?


2020. márc. 26. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekled, csak vívódik.
2020. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé bénagéza a srác. Érdekled. Most próbálom vizualizálni ezt a közéd és a másik férfi közé történő védekező beállását, miközben fedi a tökeit és farkasszemet néz amazzal. Kicsit creepy. 😏
2020. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem azt várja, h adj vmi egyértelmű jelet neki
2020. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg konkrétan, hogy mit szeretne. Ne hagyd, hogy elpazarolja az idődet, a végén meg esetleg nem lesz semmi, mrt őfelsége esetleg többre vágyik.
2020. márc. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen.
2020. márc. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedekezo allast vesz fel? Mit sportol?
2020. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinézetre nem olyan hogy te rohand le de jobb lehet az átlagnál különben nem született volna meg ez a kérdés. A lényeg hogy nem valami tökös
2020. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pótlék lennél, akkor nem hiszem, hogy ennyi időt, energiát és pénzt fordítana rád. Lehet, hogy várja, hogy kimutasd, te is többet szeretnél. Én azt sejtem, hogy fontos vagy neki, és nem akar beégni, illetve nem akar téged elveszíteni. Lehet, hogy ez csak egy megérzés, de talán valamilyen pozitív visszajelzésre vár tőled.
2020. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!