Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder és az egyéb online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder és az egyéb online társkeresők túlértékelték a lányokat?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, tanult, viszonylag jómódú srácként 0 sikerem van a lányoknál ezen a csodás platformon. A beszélgetésig nem lehet lányokkal eljutni, mert vissza sem írnak, feltéve ha egyáltalán matchelünk.


Egy jóképű barátommal közösen elkezdtünk közösen Tinderezni, neki a való világban talált korábbi modell barátnők után full átlag lányok állnak tömött sorba, ők viszont ha a városi szemétszállításról ír nekik arra is válaszolnak. 😀 A Tinder női "krémje" neki sem matchel.



2020. márc. 27. 07:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább leértékelődött a 2 nem egymás szemében. Nem becsülik már wgymást, egy megkeresést. A fotón sokat számít a ruha, séró szerintem.
2020. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát eléggé.
2020. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

Milyen az az "átlagos"lány?

Mit tanultál?

Mit értesz az alatt,hogy jómódú lennél?

Amúgy igaza van az első válaszolónak.

Én lányként olyan alacsony EQ és IQ szintekkel találkozok itt,hogy már szinte kabaré. Volt olyan srác,akit a normális képei miatt húztam jobbra. Kiderült róla,hogy úszik a pénzben és úgy gondolta,hogy engem is meg tud majd venni.

2020. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Taplan a modell lányok nem tindereznek, csak azok vannak ott, akik a cslo életben nem találnak párt.
2020. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#3: Nem az igazi szépségideál, gondolom Neked is van egy top pasiideál, akit nem tudsz elérni ilyen-olyan okból. (Lányból nekem Emma Watson) De pl az átlagos: annyira nem előnyösek a képei, van rajta +5 kg (annál több azért már kizáró ok), vagy épp nagyon lapos a melle, lényegesen alacsonyabb nálam (több mint -15 centi), magas a homloka, vastag a combja, ritkás, vékonyszálú a haja. Ne értsd fére, ezek nem kizáró okok, hanem ettől lesz valaki átlagos. Kompromisszumokat kell kötni, de ezek megköthető kompromisszumok. Ha számokkal próbáljuk leírni, akkor 6-7/10.


BME műszaki, de van mellette több hobbim, mielőtt elkezdődnek spekulációk...


Jómódú: ha akarnék a pénzemért "kapnék" lányt. Nem akarok, nem is hangsúlyozom annyira, hogy van.


Az alacsony EQ és IQ szinteket éppen elképezelhetőnek tartom, ennek ellenére ha valaki normálisan közeledik valamiért mégse válaszolnak a lányok (már aki egyáltalán matchel..). El se jut az ever addig, hogy EQ és IQ alapján meg lehessen ítélni. Írtam már standard pick-up linet, személyeset, kedveset, bókolósat, hosszút, rövidet. Egy külföldi lány volt hajlandó 1 üzenetnél többet válaszolni. És az "átlagos" lányokkal volt match, nem az instakövető-gyűjtő modellekkel.


Ja, és amúgy 25 vagyok, ez hozzátartozik még a fókuszterülethez, 20-25 közötti lányokat szoktam keresni.

2020. márc. 27. 08:46
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Üdv a klubban. Hasonló a szitu nálam is. Akkora elvárásokkal rendelkeznek tinderen meg badoon a kedves hölgyek, hogy hihetetlen. Cserébe ők olyan képeket tesznek fel magukról, hogy fel sem ismered személyes találkozón...


Én sem vagyok az a tipikus jóképű. Nem vagyok csúnya (állítólag) sőt, a testem igencsak sportos és izmos. Van egzisztenciám és kb minden rendben van körülöttem. Na ez nem menő a nőknél. Inkább nézzek ki Brad Pittnak, a többi csak maszlag.

2020. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%

A nőket a híresztelésekkel ellentétben nem érdekli a pénzed (most hagyjuk a hivatásos hölgyeket). Van olyan, akit a pénzed IS érdekel, de neki is -- mint mindegyiknek -- a kinézeted az első és messze a legfontosabb. Ez eddig oké. A probléma inkább az, hogy egyrészt a nők ízlése baromira uniformizált (90%-nak ugyanaz az arcforma jön be), valamint nagyon szűk tartományban mozog, hogy kit tartanak vonzónak. Tinderen senki nem fog jobbra húzni, vagy pláne beszélgetni, randizni, összejönni/lefeküdni veled, ha szinte megszámlálhatatlan (sokkal több a férfi felhasználó, mint a női) kínálat van "jó pasikból". Az, hogy ezek a jó pasik a barátnőjük mellett tindereznek, az mindegy. Az átlag lány látta, hogy egyezett veled és a jóképű sráccal, nyilván az utóbbi érdekli. Aztán amikor az átejti, kiderül, hogy mi volt a helyzet, akkor nem azt a következtetést vonja le, hogy a nők többségének tetsző, ezáltal baromi elkényeztetett pasi soha nem akar tőle kapcsolatot, hanem épp ellenkezőleg: ha egyszer "összejött" neki egy ilyen szexre, akkor csak idő kérdése, hogy komolyra is.

És bárki bármit mond, a fiatalabb korosztályban már szinte mindenki alkalmazásokon ismerkedik. Sokkal ritkább, ami még a 30-as korosztályban elterjedt volt, hogy két ember suli, munka, hobbi, sport stb. mellet amúgy is megismerkedik, és ha az elején nem is tetszett a nőnek a férfi, a személyiségét megkedveli. Ez még mindig lehetséges, de sokkal ritkább.

De nem, amúgy ennek az egésznek nem a lányok a nagy nyertesei (bár sokkal inkább, mint az átlag vagy az alatti srácok), hanem a jóképű férfiak. Aki eddig csak a bárból válogathatott, fizikai kontaktus kellett, hogy elkezdjen fűzni valakit, az most megteheti virtuálisan, tetszőleges számú vasat tartva a tűzben. És ne legyenek illúzióid, a lányok túlnyomó többsége inkább levelezik egy nagyon jó megjelenésű, de esetleg egyszerűbb, lassabban, kifinomulatlanabbul fogalmazó férfival, mint veled. Aki jól néz ki, az rögtön izgalmas lesz. Ami nálad rossz tulajdonság lenne, az megszépül. Az égvilágon senkit nem érdekel, hogy mit értél el, mennyit fejlődtél magadhoz képest, ki is vagy. Senkit.

És tudod, mi a legjobb? Mindez csak "rinya". Mert ez így tök rendben van. Szarul nézel ki? Annyit is érsz.

2020. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Fuuu azért szerintem nagyon leszűkíted a keresési kört a lányok kinézetére:D

És te hogy is nézel ki?:)

190cm magas,izmos,sportos test,kék szem és világos barna haj? Kevés anyajegy az arcon? Ezek a minimumok akkor nálam. Meg persze a dr.a neved előtt,mert nekem is ott lesz.;)

Amúgy a normális,tanult lányokat taszítja a pénz mutogatása. Jómódú lányként nem szorulok rá mások támogatására.:D

2020. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

1-es vagyok: Én azt vettem észre, hogy pont az átlagos lányok képesek csak visszaírni. E hónapban leszervezhettem volna 3 randit is, ebből 1 lett, mert nem volt szimpatikus a 2 másik hölgy. De én nem a "lyuk-lyuk mindegy" típusú férfi vagyok, hanem tényleg érdekel a hölgy személye is, már amennyi tinderen át tud jönni. Az az 1 randi pedig egy olyan lányt takart, aki tök mást mutatott magáról tinderen, mint amilyen, és ő sem szeretett volna folytatást.

Ettől függetlenül eltöltöttünk egy jó 3 órás, végig beszélgetős randit egy kellemes étteremben. Én még így sem bántam meg, mert szeretek beszélgetni, megismerni más embereket. Azt sajálom, hogy legalább egy barátság sem lett a dologból.

Ez is benne van, még egy randi sem biztosítja azt, hogy onnantól nyert ügyed van. De mondom, engem a hölgyek személye érdekel nagyon és ezt értékelni is szokták. 30F

2020. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak értékelték túl a lányokat, a lányok ezt elhitték és a társkeresők adtak ehhez egy platformot.

Értsd: A srácok boldog-boldogtalant behúznak, mindenféle elvárás és igény nélkül. A csajok ezt látják és még egy átlag alatti is egy idő után jó csajnak képzeli magát és azt gondolja, hogy a top pasi jár neki. A top pasik nagy része pedig természetesen csak szexet akar tőlük, de ez a 10. ilyen pasi után sem esik le nekik.

2020. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!