Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok társkereső oldalakat dagi lányoknak? 100+ 25N

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl itt.
2020. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az összes ami létezik? Annyi, hogy ne helyezd az elvárásaidat a csillagos egekbe, mert akkor viszont egy sem, csak nagy mázlival, illetve "beszophatsz" olyat aki csak kihasznál, mert tudja, hogy mivel ő "szebb", ezért úgyis elnézed neki.
2020. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, itt.Én 120 vagyok
2020. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! 165/100kg vagyok 😎
2020. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki gondolja privatban keressen.
2020. márc. 28. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Ducitars.hu

Teltlanyok.hu

2020. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt nagy becsben tartja sok felhasználó a dagadt nőket. Hajrá!
2020. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bárhol találhatsz magadnak valakit nem kell hozzá társkereső és főleg nem kell 200 kilós férfiakat keresned. minden férfinél és gondolom nőnél is van egy súly határ ami után már nem vonzó az adott személy de ez mindenkinél más. például van 2 barátom is akik 70-80 kilósak és legalább 120 kilós barátnőjük van. Személy szerint nekem is jobban tetszenek azok a lányok akiken lehet mit fogni annak ellenére hogy vékony vagyok de a 100+ kiló nekem már túl sok és egy ilyen lány annyi vágyat vált ki belőlem mint annak idején általános iskolában a bajszos szakácsnéni.szóval tényleg embere válogatja és ha neked a magas vékony srácok tetszenek akkor nem kell lejjebb adnod (vagy feljebb a kilót) mert annál rosszabb nincs mikor olyas valakivel vagy együtt akivel igazából nem is akarsz csak azért mert úgy érzed másnak nem kellesz. persze ha a kövér férfiak jönnek be akkor meg tök feleslegesen gépeltem ennyit.
2020. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik társkeresőn nyerő lehetsz. Volt 100 pluszos barátnőm, mi simán face csoportban ismerkedtünk meg.

Mutatsz egy képet, hogy nézel ki?

2020. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rudesz2 válasza:
Szeretem a duci dagi csajokat nőket
2020. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!