Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfiról a pénztelenségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfiról a pénztelenségét hogyan állapítod meg pontosan?

Figyelt kérdés
Simán lehet csóró egy olyan férfi is aki stílusosan öltözik fel, akár elegáns, frissen nyírt haja van, ápolt, szép órát hord, vacsorázni is meghív, választékosan beszél, intelligens, de közben simán betanított munkás 4 műszakban egy gyárban és 4 másik emberrel lakik egy albérletben.

2020. márc. 30. 07:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez miért lényeges?
2020. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan a pénz ennyit számít? :D Nem tudom neked milyen tapasztalataid vannak. Én nem vagyok gazdag, igaz csóró sem, de soha az életben nem volt olyan hogy ez befolyásolt vlna ismerkedésnél...
2020. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#1


Mert hajlamosak azt gondolni sokan nők közül is hogy egy


"egy olyan férfi is aki stílusosan öltözik fel, akár elegáns, frissen nyírt haja van, ápolt, szép órát hord, vacsorázni is meghív, választékosan beszél, intelligens"


az biztosan egzisztenciálisan is rendben van.

2020. márc. 30. 07:48
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Egy randiból ez teljesen egyértelműen kiderül.

Kinézetre nem feltétlen, de én mondjuk azt is észre szoktam venni. Tudod, nem minden arany ami fénylik. Márkás cuccok lehetnek pl turkálóból fillérekért, volt ilyen pasim, nevetséges volt az agyonmosott márkás ingében, ami nemcsak ezeréves modell volt, de abból is a maradék amit 70 %-on árusítottak ki fénykorában. És úgy feszít benne, hogy vegyem már észre hogy ő milyen nagy márkákat hord. De ez csak pl. ezer jel van még, de főleg beszélgetésnél derül ez ki, teljesen apró dolgokból és még csak a téma se kell hogy felmerüljön.

2020. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
És mivel megy a nőért,biciklivel?😂Nagyon könnyen ki lehet szúrni a kamusokat mert minden gagyi rajtuk....
2020. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

# 4


Igen de új és nem drága ruhák is vannak amiben ápoltnak néz ki és nem jössz rá hogy pénztelen. Milyen apró jelekre gondolsz?

2020. márc. 30. 08:01
 7/37 A kérdező kommentje:

# 5


Ha taxival megy az azért nem leleplező mert mondhatja hogy ma este borozni szeretne és úgy nem vezethet.

2020. márc. 30. 08:02
 8/37 A kérdező kommentje:

# 5


Ma már nem igaz hogy kevés pénzből csak szarul lehet kinézni.

2020. márc. 30. 08:04
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Szoktál síelni?
2020. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

# 9


Nem, félek a túl nagy sebességtől.

2020. márc. 30. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!