Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a cigány pasik tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a cigány pasik tetszenek akkor nekem könnyebb vagy nehezebb az ismerkedés/párkeresés magyar lányként?

Figyelt kérdés
Jobban szeretik a cigánylányokat?
2020. márc. 30. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Én csak félig vagyok az, én csak magyar lánnyal jönnék össze, de nem az etnikum meg a hovatartozás számít egyébként. Mindenki annak vallja magát, aminek szeretné, ez nem határozza meg a személyiséget egyáltalán. :)
2020. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedni még hagyján, szakítanod lesz piszok nehéz vele. Főleg, mert a "kiccsáládjá" azt nem fogja hagyni, minden eszközzel ellened fognak fordulni, pokol lesz az életed onnantól.
2020. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha jó nő vagy akkor könnyű lesz. (Ez az igazság, nem provokációnak szántam.)
2020. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz lenne, ugyanis soha nem volt osztálytársam, szomszédom, munkatársam, ismerősöm stb. roma. Ha veled ez nem így van, akkor egyenlő esélyekkel indulsz.
2020. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyilván egyénfüggő is.

Ismerek egy cigány származású férfit, akinek magyar felesége van. A férfi is egyetemet végzett, de a családja kitagadta. Az volt a végső lökés, mikor magyar lányt vett el. Egyébként nagyon normális ember, én szinte nem is tekintem cigánynak, mert ugyanúgy beszél és viselkedik, mint egy magyar. Bár mind ilyen lenne! De a családjával meg kellett szakítania a kapcsolatot..

2020. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

#2, létezik muzsikus tanult ci... meg a fuxos oláh fajta, ne keverd a kettőt! Kedves kérdező! Muzsikus zenésszel ha összejönnél és időközben úgy gondolnád hogy nem őt kerested, akkor bármikor leléphetsz anélkül hogy rádmenne a családja.

Én muzsikus zenész vagyok és eddig mindig magyar barátnőm volt.

31/F

2020. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Ja van. 1% talán. Teszem hozzá sajnos, nekem nem lenne problémám azzal, ha cigányok végre "szintet lépnének" és szépen kikopnának a fuxos-keménykedős-segíjes verziók akiket messziről "érezni", mert vagy nem fürdenek, vagy magukra locsolják a dezodort és "jóú az, more".


De nem, sajnos nem. Nem segített rajtuk az ilyen életmódra nevelő programok egyike sem, és rontott rajtuk a leginkább az szdsz-hez köthető "alanyi jogon járjon a segély" "megélhetési bűnözés" és egyéb elmebajok elhintése közöttük, amit sajnos - a kisebb ellenállás elvén - jól fogadtak, mert könnyebb volt, mint takarítani, tisztálkodni, és közepesen dolgozni. (a magyarok se jobbak munka téren, nagyon sok a lógós).

2020. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nehezebb, hisz így kizárod a magyar férfiakat a lehetőségek közül, akik elég sokan vannak Magyarországon.
2020. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kossz a fuxos oláh cigányozast kedves romungro :) na szóval, egy romungro cigány hamarabb le állna veled igen! De az oláh cigányok sajnos nem.. Ők inkább szórakoznak a magyar lányokkal és cigány lányt vesznek el de mindig vannak kivételek!! Attól is függ hogy ő mennyire visszamaradott, milyen ő. Az én családomban is van aki el vett magyar lányt nem ereztettuk vele soha hogy nem ide tartozik
2020. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, az előttem válaszoló jól leírta. Egyébként az oláh és a romungok miért utálják egymást?
2020. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!