Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők senkire nem írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők senkire nem írnak rá társkeresőn vagy csak a jóképűkre? Vagy rájuk se? Csak a jóképűeknek válaszolnak? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert kb 10 éve vagyok fennt netes társkeresőkön,ezalatt kb 1-2 nő írt rám,és 0 válaszolt
2020. márc. 30. 21:42
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
nekem ebből az jön le,hogy amelyik nő nem népszerű(1 %) ők írnak férfiakra,a maradék 99% nő meg kapja sorba az üzeneteket és nem győzi kiválasztani a minden téren legjobb férfit
2020. márc. 30. 21:44
 2/37 anonim ***** válasza:
29%

Soha nem írok pasira, írnak ők. Nem a kifejezetten jóképűeknek írok vissza, hanem aki szimpatikus és átlagos. Max 1 hónapot voltam fent é találtam párt.


44n

2020. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
Jól látod.
2020. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Soha nem írok pasira, írnak ők


erről beszélek,nem irsz senkire,rád ír 500 férfi,kiválasztod a legjobbat vissza írsz neki majd össszejöttök,ejha,sokat tettél az ügy érdekében,a nőknek kivan nyalva a valaga,úgy vannak kezelve mint a kisgyerekek

2020. márc. 30. 21:47
 5/37 A kérdező kommentje:

hanem aki szimpatikus és átlagos


mi számodra az átlagos?vagy én vagyok ennyire átlag alatti?

2020. márc. 30. 21:47
 6/37 Lady Beth ***** válasza:
Mit írsz a hölgyeknek?
2020. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Mit írsz a hölgyeknek?


az mindeggy most,már csak azért is mert el se olvassák,vagy mit vártál?hogy le írom ezt szoktam írni:szia?és beletudj kötni?hidd el a nők se szófosóbbak,csak nekik nem kell elsőnek írni,ha meg mégis:ők is csak ennyit írnak,de az nem baj,mert ők nők...

2020. márc. 30. 21:52
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen gusztustalanul állsz a nőkhöz, nyilván érzik, hogy csak egy meleg pinába akarsz élvezni, és amúgy utálod őket.
2020. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Ha ilyen gusztustalanul állsz a nőkhöz, nyilván érzik, hogy csak egy meleg pinába akarsz élvezni, és amúgy utálod őket.


komoly kapcsolat céljából regisztráltam ezekre az oldalakra,

nem utálok én senkit,de ezek után:10 év levegőnek nézés után persze hogy felrakok ilyen kérdéseket

2020. márc. 30. 21:58
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem mentség. Előbb kezeltesd ki a nőgyűlöletedet.
2020. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!