Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várhatok egy arab férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok egy arab férfitól? Komoly válaszokat szeretnék kapni, csakis olyan nőktől, akiknek saját tapasztalataik vannak

Figyelt kérdés

A történet a következő: Egy arab országban, Egyiptomban, sivatagi túrán vettünk részt a párommal, és már akkor is nagyon megfogott az idegenvezető arab pasi, nehéz megmagyarázni miért. Plusz info: a párommal szakítottunk azóta. A pasival a hazatérés után nagyon ritkán egy telefonos beszélgető alkalmazással néha írtunk egymásnak, pl. amikor ő megosztott egy sztorit képpel, én reagáltam rá, és vica versa. Mindezt nagyon ritkán tettük meg és teljes mértékben hűvös és távolságtartó, de kedves stílusban. A számát onnan tudom, hogy anno a sivatagi túra előtt küldött egy standard üzit az aznapi programmal kapcsolatban. Utólag kiderült, azt hitte a párom telefonja az, mert a volt párom nevére szólt az aznapi sivatagi foglalás amikor több hónapig írtunk reagálásokat a megosztott képekre. Aztán vmi megváltozott. Eltelt az utazás után 4 hónap és pár hét, amikor egy, az általa megosztott turistalátványosságról szóló reagálásom után elkezdtünk beszélgetni. Attól a naptól kezdve mondhatni nonstop folyik a beszélgetés (eleinte csak írás formájában).

Amit róla megtudtam: 1 évvel idősebb, egy motorbaleset következtében vállsérülés után pár éve váltott a sivatagi idegenvezető szakmára, amit imád, mert a sivatag a mindene. 9 testvére van, akik őt kivéve mind házasok és gyermekeik vannak. Kakukktojás. A szüleivel él. Nem akar kapcsolatot arab nőkkel, unalmasnak tartja őket minden téren. Eddig európai származású barátnői voltak, legutóbb több évig egy orosz lánnyal, akit nagyon szeretett, viszont a lány úgy döntött, hazaköltözik a hazájába, ezért vége lett. A szüleinek viszont nem mondta el ezt a viszonyt, akik régebbi iszlám vallás szerint nevelkedtek.

Kisebb szünetekkel persze, de hosszan és rengeteg, nagyon érdekes és változatos témákról. Kaptam egy idegenvezetői állásajánlatot Egyiptomban, magyar nyelven-magyaroknak, magyar irodával. Ez teljesen váratlanul ért, a nyaralás utolsó napjaiban. Az utazás után eldönttem, fél év múlva elköltözöm, és elfogadtam az állást, amit neki csak az első igazán mélyebb beszélgetés alkalmmával irtam meg, ami után változott az események folyása. Nagyon meglepődött ezen, és nagyon felvillanyozta. Elkezdett olyasmiken agyalni, mit-és hogyan szeretne velem csinálni, felkeresni azokat a helyeket újra együtt, amiket én nagyon szeretnék, megmutatni mindent, ami nekem és neki is vmiért fontos. Elképzelte, amikor majd megérkezem a repülőtérre, és ő ott vár rám, hogy milyen lesz, milyen érzés stb. Felajánlotta (ezt még azelőtt, h. kezdett volna bensőségessé válni a kapcsolat), hogy segít nekem albérletet találni, és mindenben rendelkezésemre áll, elmondja azokat a dolgokat, amiket tudnom kell, mielőtt neki vágok, mik szükségesek, mi az ügyintézés módja stb. Egyre belsőségesebb lett minden beszélgetés. Mivel szinte állandóan beszélgetünk, kisebb megszakításokkal, hajnalba nyúlóan, az utóbbi napokban kinyilvánította, h. nagyon vonzódik hozzám, és állandóan arról beszél, mennyire várja már, hogy költözzek. Bár soha nem beszélgettem még eddig másokkal egy párkapcsolat előtt szexről és a gondolkodásdomról ezzel kapcsolatban, ő egyre többet kérdez erről, ami furcsa számomra, de pláne, h. ő iszlám vallású, bár tudom, hogy teljesen másként gondolkodik. Eleinte úgy tűnt, azért kérdez rá dolgokra, mert távol vagyunk és fél év az fél év, és szeretne tisztában lenni dolgokkal addigra. Elég szűkszavúan szoktam reagálni, és többször is volt kérdése, amire nem adtam neki választ, de ezt elfogadta, és nem erőltette. A válaszaim alapján, amennyit adtam neki a témában, úgy tűnt nekem, ezen a téren úgy érezte, ezen a téren (is) megtalálta akit régóta keresett. De nyiván teljesen más beszélni vmiről a levegőben, ezt mindketten értjük... Szeretnék rájönni mit akar tulajdonképpen, mit várhatok tőle. Azt mondta bármeddig vár rám. Azért jutottunk idáig ilyen rövid idő alatt, mert rengeteget beszélgetünk, és az idő így sokkal több érzések kifejezésére adott lehetőséget, a tempó is gyorsabb a szokásos levelezgetés és találkotás közt eltelt időt illetően. Szavakba önti most már, hogy egész nap csak rám gondol, a gondolattal kel és fekszik és sokszor úgy kell "betessékelni" az ágyba hajnalban. Igazából tőlem kevés visszajelzést kap, mégis érzi, hogy részemről is megvan az a vonzalom a személye iránt, ami nemcsak a külsőt illeti. Van egy-két dolog ami aggaszt, mert nem vagyok csélcsap, hátha hideg fejjel könnyebben látjátok azt, amit én nem tudok reálisan.



2020. márc. 31. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Valaki összefoglalná 2 mondatban?
2020. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
#1. Igen. Bensőségest kell írni belsőséges helyett.
2020. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

1.

Szokásos, arab pasi palira vesz egy magyar nőt. Kérdező, fogd fel egy laza flörtnek. Semmi komolyabb nem lesz belőle, ha még a családjának sem mutatja be a barátnőit. Arról nem beszélve, ha véletlenűl komolyabb lenne, akkor a család nyomására elég cudar világot élnél. Gondolom még ki akarja magát szórakozni európai nőkkel.

2020. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Lehet neked semmi hited és nem is jelent semmit, de ott ez nagyon nem így van! Ezen gondolkozz el!!!
2020. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként pedig az öt körül vevő misztikumba zúgtál bele! Illúzió csak, hagyd a p*csába.
2020. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Ne bántsátok már szegény nőt.

Lehetsz a pasi 3. felesége. Itthon is sok pasinak van a feleség mellett szeretője, csak a feleségek nem tudják.

Szerintem nem lesz gond. Majd burkát hordasz és kész.

2020. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Tartózkodj tőle. Főleg ha nem élt Európában, nem itt nőtt fel, és a szülei is konzervatív iszlám vallásúak, ráadásul velük is él. Sok jóra ne számíts.
2020. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
Ajánlom figyelmedbe a "Lányom nélkül soha" könyvet, vagy filmet. Igaz történet.
2020. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én muszlim nőként csak azt tudom javasolni neked, hogy hagyd az ilyen férfiakat. Az összes ilyen neten keringő "muszlim pasis horrorsztori" mind az ilyen férfiak miatt van (mert ugye "ténylegesen" muszlim férfiak nem is fognak ilyen viszonyokat kezdeni), akik nagyon előadják, hogy ők ilyenek, olyanok, amolyanok, semmi közük az Iszlámhoz (persze ez apa, anya meg ne tudja! - ez majd később lesz fontos), meg nagyon nyitottak, ők teljesen máshogy gondolkoznak, meg társai... Eleve ezek a férfiak azt se tudják, hogy maguktól mit kéne várniuk, a másiktól mit kéne várniuk, és mi a feladatuk egy kapcsolatban. Csak él a fejükben valami filmekből összetákolt nyugati sztereotíp kép, hogy "így kell modernnek lenni", és azzal próbálják csábítani a nőket. Ami tök jó, mert valamelyik hölgynek ennyi elég, egy nyári kaland, aztán kész. A baj ott kezdődik, amikor hosszabb távú dolgokban kezd gondolkozni a hölgy, és hosszabb távra belekerül ebbe a szituációba, ahol azzal kell szembesülnie, hogy a magát nyugati szuperhősnek előadó úriember mégse tudja lerázni a kultúrális béklyókat, és mégse gondolkozik olyan "nyugatiasan" (jelentsen ez nekik akármit is), ahogyan azt beállította magáról, és mégis elvár x féle dolgot, ami nagyrészből a vallásból ered, és ami egy nem muszlim nőnek igenis teher lesz, sajnos. És persze muszáj alkalmazkodni, hiszen hősünk a kiterjedt rokonság előtt ugye lapít, hiszen nagy modernségében az eszméit anyu előtt felvállalni már nem meri, ezért aztán az ilyen helyzetben lévő nő meg csak les mint hal a szatyorban, ahogy mondani szokták, és nem érti mit történik körülötte, hiszen az ő párja nem vallásos. Aztán jön vagy a beletörődés, vagy a huzavona, aminek a végén ismét jön a horrorsztori, hogy a "muszlim pasim lepelbe akart csavarni meg kendőt hordatott velem".

Szóval, szerintem nem éri meg. Lehet, hogy unalmasnak tartja a muszlim, arab nőket, de azok meg szóba se állnának vele... Nem véletlenül.

2020. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Van aki más kárából tanul, de van aki először jól meg akarja égetni magát. Persze addig senkinek sem hisz.


Én azt mondom, tégy a saját belátásod szerint, a te életed semmilyen hatással sincs a miénkre.

2020. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!