Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek nem volt még barátja?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi az oka?

Hány éves vagy?


Fiú vagyok és ebben a helyzetben vagyok, kíváncsi vagyok hogy a lányoknál is van e ilyen és ha igen akkor mi az oka.


2020. márc. 31. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ha igen akkor mi az oka?"

Eddig csak két srác iránt voltak olyan gondolataim és érzéseim, hogy szeretnék többet, mint barátságot, de az egyiküknek barátnője volt, a másikukról pedig kiderült, hogy meleg. A barátság mindkettőjükkel megmaradt, és igazából túl is tettem magam rajtuk.


"Hány éves vagy?"

19.

2020. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem vagyok a legjobb, de szerintem nekem leginkább belül vannak gondok, ezen próbálok mostanába változtatni.

18/L

2020. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van.

Ha igen akkor mi az oka?

Nem tudom... ha tudnám előbbre lennék. Nem úgy alakult, nem olyanok jöttek be akiknek én is vagy rossz időben vagy nem igazán hozott össze velük az élet hogy jobban kialakulhasson valami vagy ilyesmi.

Hány éves vagy?

3 hét múlva 20

2020. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
19 éves vagyok. Az az oka lényegében, hogy introvertált, csendes és unalmas vagyok.
2020. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2020. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány privát üzenetet kaptatok? :D
2020. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelen. 20/L

Nem kérek privátot.

Én örülök hogy nem volt. Nem is kell, így nem is lesz. :)

2020. ápr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az oka? Talán az, hogy nem vagyok olyan mint mindenki és nem csak testi kapcsolatra vágyom. Számomra fura az ha a velem egy korúak csak arra vágynak. (persze nem ítélem el őket, mert nem tudom mi áll minden mögött és általában nem ismerem őket)

17/L

2020. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!