Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy másnak volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy másnak volt már rengeteg barátnője nekem meg még egy lánynál se volt esélyem?

Figyelt kérdés

Sokaknak olyan könnyen megy. Én régebben annyit próbálkoztam neten, és azért nem élőben mert úgy nem vagyok jó, nem vagyok közvetlen, nem vagyok beszédes, meg egy kis önbizalom hiányom is van. Egy lány volt akinél azt hittem lehet valami, de csak hülyített utólag rájöttem. És összejött egy másik fiúval.

Tehát eddig egy lánynak sem jöttem be, egy sem szeretett meg. Rossz abba belegondolni hogy másnak meg már mennyi volt ennyi idősen.

Miért vagyok ilyen számkivetett a lányoknál?:(

Változhat ez még?


2020. márc. 31. 15:37
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
83%
Meg is válaszoltad magadnak, hogy miért nincs.
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért a személyes találkozó a döntő mindig. Első ránézésre meg lehet mondani, hogy valakinek az esete vagy, vagy sem. És erre szükség is van.
2020. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Én 31 éves vagyok és láttam 1-2 dolgot, amit le tudok szűrni a saját hibáimból és oktatójelleggel mások sikeréből.

-Öltözködés.

-Önbizalom.

-Nem félnek a visszautasítástól, ezért hamar túl is teszik magukat rajta. Ezáltal nagyobb eséllyel szednek össze valakit.

31 évesen már más az értékrendem. Talán kicsit lusta is vagyok barátnőt keresgélni. Ez a barátnő keresős dolog ranglistán lecsúszott valahova a "kötelező fűnyírás kéthetente alá". Azért jó néha fellapozni a gyk társkereső oldalt.. :D

Szerintem a legjobb ha a nő közeledik feléd. Biztos munkát akarsz(tartós kapcsolat)! Melyik esetben biztosabb a munka? Ha te keresed meg a munkáltatót és jelentkezel, vagy a munkáltató felfigyel rád és valahogyan felveszik veled a kapcsolatot, hogy te kellesz nekik. A legtöbb csaj nem fog konkrétan felkeresni, csak jeleket ad.

Vagyis az nem igazán fog működni, hogy nem tetszel a csajnak, de bedobod magad önbizalommal és a többi. Képzeld azt, hogy egy önbizalommal teli csúnya csaj közeledik feléd. Gondolom te is elhajtod.

Azt ne gondold, hogy körbeugrálod a csajt és ha nem tetszel neki ettől majd tetszeni fogsz.

A kapcsolatfelvételt a csajok sunyi módon küldik, mert a legtöbb így küldi. Aztán ahogy a nonverbális kommunikáción tanultam 50% esély van rá, hogy félreérted, de itt jön képbe a 3. bekezdés "-Nem félnek a visszautasítástól".

2020. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A minőség a fontos báttya, nem a mennyiség

Ne sok barátnőre hajts, egyet tarts meg Manapság ez már ritka

2020. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na igen a minőség a lényeg!!!

De megvalaszoltad azzal kiegészítem hogy gondolom egésznap otthon vagy mem edzel nem fejleszted magad nem lehet veled témákról beszélni nem tanulsz hogy ezeket kiküszöböld

Ra izgulsz mert félsz mint egy csecsemő nem adsz magadra sem oltozkodesben sem higieniaban...

kb ezek az okok!

2020. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Külsőddel vagy a belsőddel van a gond?Változtass rajtuk.
2020. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem a legjobb ha a nő közeledik feléd"


Na, ez az, ami nem szokott velem megtortenni es szerintem sci-fi kategoria. Marmint a szotyikopkodo BMW-s menocsavokkal biztos meg szokott tortenni, de az nem en vagyok.

2020. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
A nők párválasztási szokásai miatt.
2020. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
A nők a legjobb pasik körül tömörülnek, ilyen egyszerű.
2020. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem a legjobb ha a nő közeledik feléd" Ez gyakrabban megesik, mint gondolnád, csak ami a nők számára egyértelmű jel, az a férfiak mondjuk 70-80%-nak biztosan nem az. És emiatt van az, hogy a csaj továbbáll. Bár ha a férfi nem fogadja a jeleket, de még ha nem fogadja az nem is baj, csak nem kezd el kölcsönösen érdeklődni (jel nélkül is akár), akkor amúgy is mindegy. Remélem ez érthető volt :D

Mióta tudatosabban figyelek az ilyen dolgokra, videókat nézek, olvasok ezekről a dolgokról nekem is sokkal jobban feltűnnek az ilyen jelzések. Szóval ez nem egy rossz dolog. Tájékozódni.

2020. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!