Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres sosem ha amúgy mindig jól elbeszélgetünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon szeretek beszélgetni és úgy érzem ő is velem viszont ha én nem keresem őt akkor egyszerűen nem beszélünk akár hetekig...van így értelme reménykedni hogy lesz ebből valami komolyabb?
2020. márc. 31. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Egész véletlenül nem barátzónáztad már őt egyszer?
2020. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de elég naív az elgondolás - annyira azért nem kedvelhet veled beszélni, ha 2 hétig nem keres. Ne legyél rájáró rajongó, az sosem szexi. Nem rajtad fog múlni, ha nem jöttök össze, hidd el. Legalább is nem azon, hogy megpróbálsz-e folyton kaparni egy beszélgetésért. Ha érdekled őt, majd keres, többször, különben ne éld bele magad. Lehet csak talonban megtart, hátha egyszer majd dughattok, ha lecseng a karantén... de nagyobb energiákat nincs kedve belefektetni. Ez kell neked? Nem hiszem.
2020. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem keres?
2020. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már többször ugyanilyen helyzetben csak férfiként. Jól megtanultam a lecket: ha valakinek fontos vagy TESZ érted. Ha nem tesz, akkor nem vagy fontos. Mióta ezt a szabályt alkalmazzon, nem ért csalódás párkapcsolati téren. Persze ehhez fel kell ismerni és el kell engedni az ilyeneket.
2020. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ebből komolyabb már nem lesz. Hidd el, ha akarna valamit akkor tenne is érte.

Ettől függetlenül lehet, hogy jól elbeszélget veled és lelkiszemetes vagy.

2020. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos voltam hasonló helyzetben.


Eleinte mindig én kerestem majd egy idő után keresett magától majd megint nem keresett...közben én totál beleszerettem aztán volt, hogy elhatároztam megvárom míg keres megint.....eltelt egy hónap is semmi ugyhogy tettem róla, hogy már ha akarna se tudjon keresni.


Az ilyenre nem érdemes várni keress olyat akinek te vagy az első és nem az utolsó lehetőségként tekint rád vagy még ugysem...

2020. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
A mai világban nem gond, ha a nő keres valakit, így keresd, és puhatolózd ki, hogy mit akarhat.
2020. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Messze laksz vagy nem tetszel neki
2020. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekled, de az üres időt elüti veled, akkor beszélgethettek.
2020. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Adtál neki esetleg valami okot arra, hogy visszafogja magát? Pl. volt olyan, hogy ő próbált közeledni, bókolni neked, de te mondjuk nem reagáltál rá? Lehet, hogy várt valamilyen visszajelzést tőled, de nem kapta meg, és most ő is bizonytalan, hogy mi legyen. De az is simán előfordulhat, hogy nem "úgy" gondol rád. A legjobb, ha elmondod neki, hogy mit érzel, és hogy ha ő is szeretne többet, akkor tegyen érte, vagy legyen vége a beszélgetéseteknek.
2020. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!