Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak bevágódni olyan nőknél, akikkel semmi közös nincs bennük?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy, hogy a nőknek ilyen meg olyan kocsi kell, drága utazás kell, wellness kell, fizetni kell a fenntartásukat, menő srác kell, minden kell, ami nekik nincs.

Miért akarnak olyan nő életébe belépni, aki teljesen más világban mozog hozzájuk képest? Annyi nő örülne egy szimplán normálisan viselkedő, igényes embernek, miért nem állnak szóba azokkal? Miért csak azok kellenek nekik, akiket úgymond ki kell fizetni? Miért vágynak egyesek ennyire egy olyan emberre, aki kirakatéletet akar élni? Miért az instacsajokból meg a sznobegyetemek királylányaiból indulnak ki és ha tudják, hogy valakinek ez a szint, miért akarnak még dolgozni ilyen silány emberért?


Nekem eszembe nem jutna, hogy egy ilyen embernek tetszeni akarjak. Egyszerűen nem az én életem, amit az ilyenek élnek, nem is érezném magam jól, nem is akarnék benne lenni. Nekik miért kell ez?


Ilyen trófeákkal akarnak felkapaszkodni a társadalmi ranglétrán vagy beházasodni egy pénzes lány családjába? Vagy mire jó ez, hogy ilyeneknek feleljenek meg? Miért számít nekik ezeknek a nőknek a véleménye? Hiszen semmit nem tudnának egymással kezdeni, beszélgetni sem normálisan, annyira nem passzolnak.


2020. ápr. 1. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
"Annyi nő örülne egy szimplán normálisan viselkedő, igényes embernek... " Na itt árultad el magad, legközelebb hihetőbb sztorit találj ki, Pistike! 🤣
2020. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
És a nők miért akarnak abba a világba bekerülni mindenáron? Egy nő mindig elmondja, hogy jaj ő mennyire szereti, ha rendes a pasi, bla-bla szövegek. Elméletben. Gyakorlatban az általad emlitett rétegbe akar beletartozni. Mindkét nem hibája és ezt a hibát úgy hivják: divat. Amit a TV, meg interneten látnak, az számukra a divat. Szóval Szerelem szigete és hasonló szennyműsorokon nőnek fel. Kevés srác és lány van, akik ezektől el tudnak határolódni.
2020. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Veterán GYK-s ként láttam már jópár kamut, de ez viszi a pálmát :"DD "Annyi nő örülne egy szimplán normálisan viselkedő, igényes embernek, miért nem állnak szóba azokkal?"

Áruld már el hol látod te azt az" annyi" nőt?!

2020. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez olyan, mint mikor 165 centisen pont az a 180 centis nő kell nekik, aki nem jön össze alacsonyabbakkal. Szerintem ez a büszkeségről szól.
2020. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Mert mindenki 3-4 szinttel feljebbről akar párt, mint ahol ő van.


És nem csak a férfiak, de a nők is. Csak a nők legalább ideig óráig megkapják azt az illúziót, hogy sikerült megkapni az álom pasit, aki kinézetben és körülményekben is felette áll (gyk, amíg az álompasi nem talál egy másik naiv kislányt), a férfiaknak pedig marad a neten nyafogás, mert ők egy alkalomra sem kapják meg az álomnőt.



És persze, vannak akiknek egészséges az értékrendjük, ők nemtől függetlenül normális párkapcsolatot keresnek, és nem azon nyafognak, hogy minden nőnek X típusú férfi kell (gazdag, magas, jóképű), és minden féfinek Y típusú nő (mellét kidobó, szilikonos, etc)

2020. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Mert vágyna arra lányra,mindenki a csinos,feszes igényes nőket akarja,akárki akármit mond.

Csak ezt nem veszik észre,hogy tenni kell érte belsőleg és külsőleg vonzóvá válljanak.

Ez itt a baj.

Tehát beletett energia nélkül akarnak úgymond instás nőt.

Itt nem megfelelési kényszerről beszélek,hanem mint egy állásinterjún ott is legjobb önmagad kell ad,pl szakmailag a toppon,és minnél magasabb a pozíció annál több dologgal kell rendelkezz.

2020. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarnak bevágódni, hanem egyszerűbb az ilyen no-name insta ribiket szidni, mint az, hogy beismerjék, hogy egy átlagos nőhöz sem mernek még hozzá szólni sem, nemhogy közeledni.
2020. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés. Tényleg nő vagyok. Soha nem vártam a páromtól ilyen szarokat. Ha költöttünk pénzt, azt együtt költöttük és nem kellett nekem semmilyen nyaralást meg lószart fizetni. Magamra tudok adni anélkül is, hogy valaki pénzelne, a partyállatok meg minőségileg az alatt a szint alatt állnak, amit én várok egy kapcsolatban. Kocsink meg nincs. És csomó ilyen nőt ismerek. Akkor minek a hiszti?


Miért olyan nehéz elhinni, hogy egy nőnek is van keresete és miért akart mindenki kifizetni normális randi helyett, mikor szingli voltam? Éveken keresztül randizgattam és alig volt ember, akivel lehetett partnerként, társként beszélgetni. Az egyik ilyen, akivel közös érdeklődési körünk is volt, a párom. Miért olyan hihetetlen ez a felállás? Miért kell azt hinni, hogy ha valakinek a normális érték, az már vagy ronda vagy hazudik? Ez az egész csak intelligencia kérdése. Én nem érzem úgy, hogy megalkuvó voltam. Sőt... Ezek az emberek szintekkel lejjebb vannak, mint amit egy normális nő vár. Miért akar ilyet valaki maga mellé? Hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy önként fizet azért, hogy kihasználja valaki olyan, aki semmivel sem extrább, mikor melletted ébred? Nem értem, hogy egyesek miért hajszolják magukat depresszióba azért, mert nem felelnek meg gány, hulladék embereknek... Ennyire kell az a sok követő meg az, hogy a haverok előtt kellesse magát a csaj? Attól van értéke, hogy a te értékeidet elveszi? Wow.

2020. ápr. 1. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8: azért érzed ezt, mert azzal a típussal találkozol, akik a neten vagy személyesen nyafognak, hogy nem kellenek a csajnak/pasinak, mert az csak olyannal áll le, akinek szilikonja/BMW-je van.


Hidd el, ez egy sokkal szűkebb réteg a valóságban, aki ezeken pörög, csak túlreprezentáltak itt a GYK-n. A többség felfogja, hogy nem arra az emberre kell vágyni, akinek teljesen más az elvárása. Miért akarnék én bármit egy olyan nőtől, aki a szememben egy insta királylány, akinek fontosabb, hogy milyen kocsival jelenek meg, mint az, hogy mi a véleményem mondjuk a világ érdekes dolgairól?

2020. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 ne magadból indulj már ki légyszives...
2020. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!