Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ti környezetetekben is túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti környezetetekben is túl kevés a férfi-nő interakció?

Figyelt kérdés

Sok ember a környezetemben a normál életvitele során nem találkozik a másik nemmel.

Munkában csak férfiak vannak, hullafáradtan hazaér, néha elmegy egy-egy kan buliba, és annyi.

Nőknek a környékébe se jut.

El tudom kèpzelni rengeteg nő is így van.

És persze most lehet mondani hogy ismerkedj online, de az nem olyan.

Észrevettem hogy nagyrészt emiatt rengeteg férfi nem tudja mi kell a nőknek, és rengeteg nő nem tudja mi kell a férfiaknak.

Sok nő karrierista lesz, miközben ez a férfiak nagyrészét hidegen hagyja, sőt néhányakat el is riaszt, sok férfi pedig extrém fukar lesz, ami meg a nőket riasztja el. De ezek a tulajdonságok csak 1-1 a sok közül.

Nektek mi erről a véleményetek?



2020. ápr. 1. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Rég felhagytam az ismerkedéssel részben ezek miatt.

F

2020. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én szinte mindenhol csak vegyes interakciókkal találkozom a környezetemben, belegondolva nem is nagyon ismerek olyan embert, akinek ne lennének a másik nemből barátai vagy legalább haverjai.
2020. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kb. ez van, azzal a kivétellel, hogy faluhelyen és kisvárosban nem nagyon van értelmes kikapcsolódási lehetőség sem. A munkahelyen vannak nők, de csak idősebbek. Az utcán néha látok lányokat, de nagyobbrészt középiskolások, akik túl fiatalok hozzám, aki meg nagyjából korombeli lenne és tetszene, azt csak véletlenszerűen szoktam látni, és nem tudom, hogyan szólíthatnám meg őt.
2020. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, illetve ezt úgy módosítanám, hogy túl kevés az ÚJ férfi-nő interakció. Az iskolapadból kikerülünk, elhelyezkedünk, a többség nem ugrál, ha nem muszáj, és ennyi. Megismertél x embert, abból kellene gazdálkodni. Ha nem volt szerencséd és nem találtad meg köztük, akivel egymásnak valók vagytok, akkor így jártál. Ja, lehet próbálkozni online, akinek ez megy. Nem mindenkinek megy. De erre majd mindjárt jön valaki és jól megmondja, hogy akkor annak úgy kell, maradjon szépen egyedül.
2020. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám mint egyik válaszoló, hogy kevés az új...


Vannak vegyesen a környezetemben, de mind foglaltak, és nincs új nő sem férfi.


Budapest ilyen téren azért mindig más lesz. Nem is igazán venném bele a Pesten élőket sok sok ismerkedős helyzetbe.

2020. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene kizárólag "ismerkedési" lehetőségként tekinteni a nő-férfi interakcióra, hanem elsősorban ember-ember közti kapcsolatteremtési lehetőségként, és akkor lehet, hogy többet lenne benne részed, kérdező.
2020. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De a nők nem a férfiak miatt lesznek karrieristák. Ezt nem is értem. A férfiak sem a nők miatt fukarok, ha azok. Ráadásul nincs ilyen, hogy mi kell a nőknek. Mi kell a Katinak, mi kell a Julcsának, stb.


Normális körökben mozgok, fele-fele az arány.

2020. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nalunk vegyes a tarsasag, munkahelyen es a barati korben is. Mondjuk leginkabb azert, mert mindenkinek baratnoje / baratja van es nyilvan ok is a tarsasag tagjai, tehat megkozelitoleg ugyanannyi a srac, mint a lany a tarsasagban.
2020. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj... párezer fős kisvárosból ingázom munkahelyre. Infósként melóban nem találkozok nőkkel, magányos hobbijaim vannak ahol szintén nem találkozom nőkkel.... gyakorlatilag az életemben a bevásárlásoknál a pultosokon kívül nincsenek nők. Szóval igen, nehéz így.
2020. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen rengeteg a nő, kevés a férfi. Nincsenek barátaim, így nézve minden kevés.(F)
2020. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!