Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen van esélyem a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen van esélyem a 40 éves kolléganőmnél? Látok jeleket, de nem vagyok biztos a dologban. Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok fixen 3 hónapig a cégnél, még 1 hónap van hátra. Sokkal élettel telibb nő, mint mondjuk a huszonéves kolléganőim. Nincs párja, nincs gyereke és kicsit belezúgtam az utóbbi időben. Egyébként nem vagyok rákattanva külön az idősebb nőkre, egyszerűen ő az aki vonz. Korban is inkább olyan 32-34 évesnek tippeltem volna, mielőtt nem mondta hány éves.


Vannak pozitív jelek, például rengetegszer együtt ebédelünk és olyankor még ő hoz nekem otthonról általa főzött ételt ebédre. Nem minden nap, de mondjuk átlag minden második nap. Szoktunk egymással incselkedni, poénkodni, de ebben azért nem vagyok biztos, mert másokkal is ilyen, velem viszont nagyon. Párszor előfordul, hogy csak bámuljuk egymást másodpercekig, aztán valamelyikünk elkapja a tekintetét (főleg ő). Egyszer bejött egy 27-28 éves ügyfél, akire aztán azt mondta egy kollégánknak hogy jól nézett ki, de túl fiatal lenne neki. Másik alkalommal egy közös ebédkor, amikor kettesben voltunk viszont azt mondta, hogy pár évvel ezelőtt csak azért nem jött össze egy tőle 10 évvel fiatalabb férfival, mert az balf*&sz volt és nem próbálkozott nála. Na most ezt hová tegyem akkor?


Arra gondoltam az utolsó vagy utolsó előtti munkanapomon majd elhívom őt magamhoz barátilag, hogy én főzök majd neki valamilyen ételt, így megköszönve hogy ő hoz ételt nekem sokszor. (Legszívesebben inkább étterembe hívnám el, az kevésbé tolakodó, csak a vírushelyzet miatt erre lehet nem lesz lehetőség.) Valaki élt már át hasonlót? Ezekben a munkahelyi románcokban, kapcsolatokban egyáltalán nem vagyok járatos. Vagy hogy mit lehet jelnek tekinteni, mit nem, stb.



2020. ápr. 2. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért várnál az utolsó munkanapig? Bejössz neki, épp csak a homlokára nem írja ki. Hosszú kapcsolat valószínűleg nem lesz belőle, inkább néhány kellemes óra. Ha ez megfelel neked, ne habozz!
2020. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejössz neki.


N

2020. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egyszer bejött egy 27-28 éves ügyfél, akire aztán azt mondta egy kollégánknak hogy jól nézett ki, de túl fiatal lenne neki. Másik alkalommal egy közös ebédkor, amikor kettesben voltunk viszont azt mondta, hogy pár évvel ezelőtt csak azért nem jött össze egy tőle 10 évvel fiatalabb férfival, mert az balf*&sz volt és nem próbálkozott nála. Na most ezt hová tegyem akkor?"


A bizonytalanság dobozába! Egyszerre érzi és tudja, ha fiatalabb a férfi, akkor az ő részéről többszörösen el lenne ítélve a társadalom többi tagja részéről, és masreszt fél attól, hogy csak ahogy az előző is írta, hogy ideig óráig tartana. Egy 40 éves nő nem egy ideig óráig tartó valamit akar, és utána hosszabb ideig tartó szenvedést, hiszen már 40 éves, pláne ha megszenvedte a társadalom csúnya viselkedését és szavait, hanem olyan kapcsolatot amibe mellette maradnak mindig.


Ha ezeket pörgeted a gondolatmenetedbe, akkor el kéne gondolkoznod, hogy te mennyire vagy képes? Ideig óráig, vagy mindig? Mert nem mindegy, egy 40 éves nő jól el van egyedül is, csak ha lelkileg is meg kell küzdenie az érzéseivel úgy nehezebb minden, mielőtt beleugranál egy kapcsolatba jó lenne, ha mérlegelnéd, hogy vajon 20 év múlva is ugyanúgy szerelmes leszel belé vagy 30 évesen, vagy őt fogod hibáztatni, hogy a fiatal éveidet rá pazaroltad, és ő ebbe az egészbe ártatlan lenne, amikor ő már nagymama korú lesz és lehet ráncos? Míg te 46 évesen vagy 36 évesen ezekkel a dolgokkal nem küzdesz? Vagy 10 év után nem fogod e azt mondani, hogy basszus a párod 50 éves, és te inkább lecserélnéd egy újabb rendszerre.


Ezért mondta mindenkinek azt, hogy jól nézett ki ugyan, de fiatal, és az az egy helyzet meg, ő se volt rákattanva a tőle fiatalabb pasikra, az az egy lehet kiváltott belőle érzéseket de az az egy nem kezdeményezett, hiába jött be neki, mert nyilván az az egy inkább nem próbálkozott, mert talán mérlegelt dolgokat.



Az érzésekről nem tehet az ember: Idézem amit te is írtál: Egyébként nem vagyok rákattanva külön az idősebb nőkre, egyszerűen ő az aki vonz." Ő sincs rákattanva a fiatalabb pasikra. És valószínűleg el nem tudná képzelni magát egy ilyen kapcsolatba, pláne olyan kapcsolatba ahol a másik mindig mellette van és szereti. Szerintem mindig a mérlegelős gondolatokon gondolkozik, mérlegelős: társadalom, a pasi szülei, a pasi későbbi hozzáállása és stb.


Ha meg szeretnéd érteni, hogy mi játszódik le benne, akkor a saját érzéseidet kéne megértened, hiszen most te szerelmes lettél egy jóval idősebb nőbe.


Egyébként minden egyes alkalommal mikor lát egy számára tetsző pasit szerintem folyamatos lemondások érzései játszódnak le benne, ami után már az ember hol ezt mondja hol azt, tehát, ha mindig mindenről lemond az ember, egy idő után bizonytalanná válik bizonyos dolgoknál, pedig nagyon egyszerű megérteni mi zajlik le benne, csak mindenkinek ki kéne nyitni a szemét, és gyakran hidd el többet szenved mint bárki.


Lefordítva a nyilvánvaló, pedig fordítani se kéne! Ebből látszik, hogy nagyon kisfiú vagy még, hogy ezt nem érted.

2020. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A generációs és gondolkodásbeli különbségeket nem írtam. Minden attól függ mennyire néztek egy irányba, és mennyire vagytok egy úton minden téren, pláne vágyak és gondolkodás, és világnézet terén. Csak így működhet egy ilyen kapcsolat. Előző voltam.
2020. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivd el. Addig lutri ez a dolog. Legyen nála a labda. Az elutasitást intelligensen kezelve semmi baj nem lesz, amúgyis csak gyakornok vagy ott. Ha meg bejön, hát bejön. Egyébként szerintem egy kalandban tuti benne lesz, nyugi :) 30F
2020. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H....lye vagy öcsém. Gondolj arra, hogy 10 év múlva te még mindig csak 36 leszel, ő meg már 50 éves.
2020. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összejöttetek vagy mi lett?
2022. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!