Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van alapja ennek a "gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van alapja ennek a "gazdag külföldi pasik elveszik tőlünk a magyar nőket" hisztériának?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, én lemaradtam erről a jelenségről, de itt annyian szajkózzák, hogy ezért nincs barátnőjük, hogy kíváncsi lettem.

2020. ápr. 2. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Minimális logikával simán kiköveztethető, hogy nem a külföldi turista férfiak esetleges egyészakásai miatt nincs valakinek párja. Viszont erre fogni jóval könnyebb, mint önkritikát gyakorolni.
2020. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
5%
Csak ki kell menned az utcára, minden fullos csaj néger, vagy ezüstbőrű latin paaival flangál. Én is ezért hagytam fel az ismerkedéssel, mert nem tudom felvenni velük a versenyt se külsőleg, se anyagilag, ahogy a magyar pasik 99%-a sem tudja az "amerikai" álom életvitelt biztosítani a csajoknak, ezért egyedül maradnak, mivel a csajok gyakorlatilag menekülnek a magyar férfiaktól :(
2020. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Nincs.
2020. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Melyik város utcájára?

Pesti vagyok, de nem látok ilyet.

2020. ápr. 2. 12:13
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
A kettes valami alternatív univerzumban él. Alig látok külföldit, pedig Pesten lakom. Na mindegy. Engem egy csóró külföldi vett el amúgy, sok éve már. De én mentem külföldre szóval nem ő jött ide lenyúlni engem a magyar pasiktól. Nekem akkor már saját lakásom volt, diplomám, neki megy egy 10 éves mazdája. Mégis szerelem volt első látásra. Van ilyen.
2020. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Részemről nincs. Már csak azért sem, mert totálisan zavarban vagyok, ha idegennyelven kell beszélnem. Annak ellenére, hogy van nyelvvizsgám is nem egy, illetve a munkám miatt néha rá kell magam erőltetni az angolra, nem tudnék kapcsolatban lenni egy nem magyar anyanyelvű emberrel. Nem tudnám magam eléggé kifejezni, nem tudnék eléggé "én" lenni. Amellett, hogy számomra a távkapcsolat is kizáró ok.


A legmesszebb, ahova mentem ilyen téren, az exem, aki félig szerb volt, félig magyar. De folyékonyan beszélt magyarul és itt élt, szóval nem volt jelentős.


De ez csak én vagyok.

2020. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Semmi.
2020. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
#5 kamu
2020. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Volt gimis osztályomat végignézve (22-en voltunk lányok), 1 csajnak van külföldi párja (nem tudom, hogy gazdag-e), de ő kint él és ott ismerkedtek meg, nem itt Magyarországon. A többieknek magyar barátjuk/férjük van, vagy egyedül állóak. (30 évesek vagyunk, zömében budapestiek)

Ezt a jelenséget "énvédő mechanizmusnak" mondja a pszichológia. Ami egyébként egy teljesen normális pszichológiai válasz és mindenkiben benne van. Az itt említett mondat szép példája a tehetetlenség-nyilvánításnak. Azaz mikor azt a nézetet valljuk egy helyzetben, hogy semmit sem tehetünk. A helyzetet tekintjük reménytelennek, így nem ciki feladni a küzdelmet, elkerülhetjük a nehézségekkel való szembenézést. Mivel az énvédő mechanizmusok nevében is benne van, hogy céljuk az "én" védelme, így aki ezt "használja", az akkor nem tudatosítja ezt, nem is veszi észre. Szembesítés után szokott következni a következő énvédő mechanizmus, a racionalizáció. Tehát okokat keres - és talál is! - arra, hogy az irracionális érzése jogos. Pl. valóban látott pár nőt külföldivel --> tehát racionális, hogy nők külföldivel vannak.

2020. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Én talán 1 vagy 2 embert tudok akinek külföldi a párja. Nekem is magyar, az összes közeli ismerősömnek is. Ne éltem külföldön pár hónapot, radiztam ott pár pasival de egyik sem lett komoly kapcsolat. Itthon pedig még nehezebb összejönni egy külföldi pasival, mert nincs túl sok, nem keresnek kapcsolatot vagy csak rövidebb ideig vannak itt.
2020. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!