Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többet az életbe nem írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet az életbe nem írok normális levelet társkeresőn nőnek. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Mindenen csaj rinyál itt, hogy a pasik miért nem képesek normális levelet írni, miért csak sziáznak stb. a többi hülyeség... viszonylag találtam egy csajt aki bejött, írtam egy tök normális levelet, tisztelettudót és olyat amitől egy kicsit jobb kedve lett... szerintetek válaszolt rá? Belépett, elolvasta, utána letiltott.... ennyit erről, ezentúl csak is sziával fogok köszönni nektek nőknek és leszaom hogy ez titeket mennyire zavar. :D amúgy is ez a netes társkeresés egy nagy röhej férfi szemmel, állandóan csak mi szívunk 100 levélre egy válasz sem jön, nem is értem miért vannak fent pasik egyáltalán ilyen oldalakon, mert hogy csak a nők elszállnak meguktól az is tuti.

Napi frusztráció meg volt, meg a napi rinya. nektek mi a véleményetek?


2020. ápr. 2. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

"nem is értem miért vannak fent pasik egyáltalán ilyen oldalakon"


Kérdezd meg inkább azt tőlük, hogy miért 80%-os az ilyen oldalakon az átlagos arányuk.

2020. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Gondolod, hogy bárkit érdekel, ha te magadtól véglegesen elvágod a lehetőségeket? Nagy hiányt nem okozol a piacon, majd felszedi őket valaki olyan, aki tudja jól csinálni, nem csak szarul meg sehogy.
2020. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

en regen tarskeresőztem, sima sablon levél, csak copy paste ahogy kell, bbele se kellett húznom heti 3-4 randim megvolt.


Ha levelet írtam akkor jött az hogy de sz.r ember vagyok, nem valaszolnak nagyon rossz érzés..


Ezért normális levelet írni TILOS :)

2020. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én is csináltam és úgy is semmi ... ezért gondoltam hogy akkor fektetek bele energiát, ja úgy se semmi én ezt tényleg már nem értem. És tudom hogy nem a társkeresőkkel van baj, hanem a nők valahogy máshogyan működnek, képtelenek interneten ismerkedni.
2020. ápr. 2. 21:47
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Még sem érdemlik,sokan még olvadni sem tudnak.Úgy kell rájuk írni mintha dugni akarnál velük.Azt a nyelvet értik.
2020. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%
Olvasni sem tudnak.
2020. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Na, akkor most őszintén, kérdező: és ha erre a gondosan megírt leveledre érkezik egy gondosan megindokolt, kifogástalanul udvarias elutasító válasz, arra mit szóltál volna?
2020. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm társkeresozik így róla tudok nyilatkozni, meg el sem olvassa a levelet azelőtt meg nézi a fotóját a pasinak .Ha nem tetszik válasz sincs vagy tiltás, mert van aki úgy is zaklatja meg.Remelem tudtam segíteni. A nők többsége a külsőre megy ha jól nézel ki vagy be jössz neki írni fog ,akkor is ha egy sima sziaval indítasz.
2020. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Te komolyan azt hiszed, hogy csak mert neked nem válaszolnak, más férfinak sem válaszolnak univerzálisan? Sajnálom, bőven akad férfi, akinek válaszolnak.

Egyébként röhejes, hogy egy nő után messzemenő következtetést vonsz le és rinyálsz a neten.

2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy szimpi és ennyi. Én anno belefaradtam abba, hogy írtam egy normális elutasító választ és jöttek az értetlen kérdések meg a kvazas!

Szerencsére már nincs ilyen gondom és 7gy néz ki nem is lesz.

N27

2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!