Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnel mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnel mikor lehet felhozni a szextémat?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán a szexről beszélni? Az első randi után? Nyilván nem ez az elsődleges, de szerintem mégis fontos. Vagy várjuk ki, hogy összejöjjön és majd akkor kiderül?

2020. ápr. 2. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a találkozás előtt jön a szex az nálam vörös zászló. Had ne beszélje már meg az ember idegenekkel mit szeret az ágyban.

De ez csak én vagyok.

2020. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nehéz dió, van aki nem tart férfinak ha nem beszélsz róla az első alkalommal és van aki taszítónak tartja. Szerintem próbálkozni kell vele aztán a reakció alapján haladni tovább.
2020. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan dolog ami pár randi után kerüljön elő ideális esetben és akkor sem valami ordenáré "há cerecc copni béjbe?" "lábbal vergyed mán ki" "bédéesembe olyantot kőne hogy gyün az análtágítóberendezís osztán kapol bele mindenfélét höhö" stílusban, hanem ízlésesen puhatolózva. De okos ember pár keresztkérdéssel rájöhet, ha elég jól álcázza.
2020. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nőként érdekelne a kérdés... Nem akarok tolakodó lenni, se szexéhes ribi, csak puhatolózni. Elkerülni a lábfétises és bdsm rajongókat vagy ilyesmi... :)
2020. ápr. 2. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul vagyok ettől, hogy már semmi izgalmas nincs a randikban, mert online akarnak mindent megtudni..
2020. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A második szónál: “Szia d..gunk?”...
2020. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem akarok hónapokat elpazarolni olyan férfira, akivel aztán kiderül, hogy szexuálisan nem illünk össze, az tényleg ennyire hangulatromboló lenne?
2020. ápr. 3. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha lábfétises, azt tudni fogod, nem tudják sokáig magukban tartani :D Egyébként az is megoldás lehet, hogy nem levelezgetsz valakivel hetekig, hanem minél hamarabb összehozzátok a találkozót, levelezgetésből úgyse fog semmi kiderülni. Pár találkozó alatt úgyis feljön a téma, ha nem is az első randin, akkor kb. a harmadikon.
2020. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Senkivel sem akarok hetekig levelezni. Azért ha valaki jó fej, akkor két-három nap után gondoltam feljöhet a találka is.

A lényeg, hogy csak túlgondolom az egészet és jönni fog a téma magától, így vagy úgy.

Köszönöm.

2020. ápr. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!