Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az 55 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az 55 év felettiek (sőt 65 év felettiek! ) az egyik társkereső oldalon, hogy azért mert 38 évesen elváltként van 2 gyerekem, hogy az oldalon csak dísznek tettem ki, hogy maximum 47 éves férfi érdekel?

Figyelt kérdés
Ennyire selejtnek számítok, hogy apám korabelieknek (68 éves) kellene esélyt adnom? Baj, hogy egyenesen hányinger kerülget, mikor meglátom, hogy 60 év felettiek rám írnak?

2020. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Amikor 24 éves voltam, gondoltam felregisztrálok társkeresőre. Simán rám írtak 60 éves férfiak is, pedig ki volt írva, hogy max 35 körüli.
2020. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
26%

Tökre értem, hogy neked max 47, de az nem nromális hogy "hányinger kerülget".

Rádír, de te nem őt keresed. Miért kell ettől hányingerednek lennie?

2020. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
28%
Referenciának szánhatod. Én egyszer úgy taliztam egy csajjal hogy ő nem bocsátott rendelkezésemre képet magáról de esküdözött hogy márpedig sok hódolója van szal ne gondoljam hogy nem elég jó bőr.. Aztán kiderült hogy az a sok hódoló apja korabeli..... amúgy nem jöttem össze vele csakhogy egyértelműsítsem
2020. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
9%
Két gyerekkel azért ne nagyon ugráljár...
2020. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

2-es! A hányingert úgy értem, hogy összeszorul a gyomrom és szó szerint rosszul lestek, amikor meglátom, hogy a név mellett 6-ossal, sőt 7-essel kezdődik az életkor. Tegnap egy 72 éves írt rám, hogy megmutatná mit tud az ágyban. Na emiatt 1 napi nem léptem be, mert a hideg kirázott, hogy nem akarok ilyen üzenereket, minek ez nekem.


3-as! Nekem van fent képen, egész friss is, de ha jól értelmezem, akkor annyira ronda vagyok, hogy csak annak a korosztálynak jövök be. :-(

2020. ápr. 2. 23:40
 6/52 anonim ***** válasza:
59%
Mert mar szenilisek.
2020. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
4-es! Nem ugrálok, de inkább egyedül a gyerekekkel, mint egy apám korabelivel, aki a gyerekeimnek bagypapa korabeliek.
2020. ápr. 2. 23:42
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, úgy vannak ezzel, hogy hátha mégis szétteszed a lábaidat nekik. Lehet, hogy eljött a kapuzárási pánik, és örülnének valami frissebb husinak. Egyébként sok embernek semmi nem számít, kiírhatod te, hogy hány évesig keresel, vagy hogy csak komoly kapcsolat érdekel, sokan csak mennek, mint a vak ló, hátha sikerül.
2020. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
77%

"Két gyerekkel azért ne nagyon ugráljár"


Nem is kell szobaallnia a vén papakkal. Gusztustalan, ahogy nyomulnak. Nem igaz, hogy nem veszik magukat észre. Olvasni sem tudnak?

2020. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom azért, mert az ő korosztályukból 0 személy van fent, így "egy életem egy halálom" módon megpróbálják, "hátha". Persze nem, de legalább megpróbálták.


De komolyan idős figura hol talál korabelit? Neten biztosan nem, mivel az öregasszonyok nem szoktak ismerkedni, és NAGYON sztereotip viselkedést vesznek fel "Hát lelkeim, én csak ide járok a bótba meg a misére, megyek haza Sas-kabarét nézni, közben eszegetem a kis csirke far-hátat, a maradék a Mircu cicáé lehet".


Bár az nyugger férfiak is borzasztó sztereotipak, miért kell mindegyiknek sárszínű régi Skodával vagy sárga WagonR+-al járni? Miért poénkodik mindegyik? Miért kell a ronda csíkos szatyorral vásárolni és alkoholistának is lenni mellé?


Szörnyű. Én sosem leszek öreg, mert felakasztom magam 60 évesen maximum. Inkább a halál, mint ez a sztereotip nyugdíjas-lét.

2020. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!