Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú férfiként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiként lehet esélyem olyan nagyon kövér lánynál, aki nálam sokkal fiatalabb?

Figyelt kérdés
20-25 év korkülönbségre gondolok.Nekem a 30 év körüli extra nagy méretű nők tetszenek,ezért kérdezem. Amúgy sportos,fiatalos férfi vagyok.

2020. ápr. 3. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, ha a másik a középkorúakat kedveli vagy ha nem akar gyereket pl. Miért ne lenne?
2020. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk van, elhiszed?

Ha azt mondjuk nem, lemondsz a dologról?

Eddig életed során még nem derült ki, hogy mi a szitu?

2020. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ne, derült ki,mert sok fiatal nő írta,hogy az érett férfiakat kedveli,s mikor randi került szóba lemondta.Más a levelezés,más a valóság. Persze nem mondtam le róla,ezért kérdezem.
2020. ápr. 3. 08:52
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Az érett gondolkodás is más jelent, és az az érett férfi kor is, amit pár év pluszt jelent, de nem dupla (apa)korút.
2020. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Te 50-50 éves vagy?

Esélyed lehet, de a 30 körüli - nagyon duci- nő is szeretne gyereket vélhetőleg,ahhoz pedig lehet,hogy fiatalabb párt szeretne.

Te egyébként gondolkodtál gyerektémában?

2020. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha szerelem lenne a kapcsolatból gondolkodnék rajta.Két félen múlik.
2020. ápr. 3. 09:48
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól nézel ki és intelligens is vagy, sokkal fiatalabbnál is lehet esélyed. Vannak olyanok, akik egyáltalán nem akarnak gyereket. De hogy kövér is legyen az illető, az már nem biztos, jól leszűkítetted a kört magadnak. Fene egy gusztusod van.
2020. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

"Ha szerelem lenne a kapcsolatból gondolkodnék rajta.Két félen múlik."


És szerinted jó ötlet 55 évesen a gyerek? Mert nagyon nem. Nem ám csak megcsinálni kell.

2020. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valóban sportos és fiatalos vagyok.Az ízlésem tényleg szokatlan:csak a nagyon kövér nők tetszenek.
2020. ápr. 3. 09:58
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Beteg vagy. Menjél fel rosszlányokra és vezessed le ezt az igényt.
2020. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!