Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rossz, hogy most még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, hogy most még az utcán sincs esélyem bele futni a nagy Ő-be. Más is van ezzel így? Hogy most még kevesebb a lehetőség?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Eddig se volt, csak most zavar, mert lehetősége papíron sincs. De eddig se volt, amíg nem volt a tiltás. Tipikus eset, olyan ez, mint mikor tilos inni akkor rögtön szomjas leszel, még akkor is, ha amúgy nem lennél az, de mivel tilos, ezért rögtön kell.
2020. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

A billentyűzeten még belefuthatsz.


A való életben úgysincsenek neked kitalált emberek, "nagy ők". Ez nem így működik és kifejezetten káros ebben hinni.

2020. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Nem rajongok a netes társkeresőkért, de most egyből rohantam fel Tinderre, amikor bejelentették a korlátozásokat és az iskolák, egyetemek bezárását pár hete. Egyből gondoltam, hogy otthon lesz most a sok középiskolás, egyetemista csaj, akik unják a fejüket és nem tudnak magukkal mit kezdeni, úgyhogy ők is megrohamozzák azt a platformot. Tényleg ez a helyzet. A nők még kevésbé tudják magukat elverni, értelmesen elfoglalni. Végre hál Istennek azt sem hallom, hogy nincs ideje találkozni, nincs ideje semmire, mert suli/munka. Ha randizni megyünk, akkor most nem ülünk be sehová, hanem sétálgatunk és max leülünk egy padra, de egyébként mindent ugyanúgy kell csinálni.


26/F

2020. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok a sok felelősségtudó IQ-huszárnak, akik a KARANTÉNT randizgatásra használják. Ebből tényleg látszik, hogy nagyrészt csak a leghülyébbek élnek még Magyarországon😂 De se baj, nektek nem lesz annál több hónapig munkátok, de még külföldre se lehet lassan kihúzni, mert olyan drága az euró :D
2020. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

4. Végzős egyetemista vagyok, bankban dolgozom gyakorlati helyen. Van munkám, a bankok ugyanúgy vannak nyitva, mint az élelmiszerboltok vagy drogériák.


Amúgy az könnyen beszél, hogy ne randizgasson valaki, akinek

a, jelenleg is van párja és ezért tud szexelni

b, nem érdekli őt annyira a szex

Szóval annak könnyű volt, akinek már akkor is volt párja, amikor kitört ez a válság.

2020. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. úgy, mint ahogy #1 írja, és rám nagyon erősen is hat ez az érzés. Volt egy hasonló kérdés, ami arról szólt, hogy emiatt gyakorlatilag annyi az évnek. Hát annyi... Nyilván nem vagyok annyira ostoba, hogy ne tudjam, ezerszer súlyosabb problémákat is okoz ez az egész, de amikor már évek óta várod, hogy talán majd most..., akkor elég sz*rul tud hatni egy ilyen.
2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4


Na igen, a hiteles hozzászólások ékes példája ez is, nyilván igaz is, hiszen "az interneten lehet olvasni", és az is meglepően valószínűnek hat, hogy a "külföldön nagy pénzt kaszáló" emberek ezen az oldalon trollkodnak, mert olyan jó az életük, hogy erre szükségük van.


Seems legit.

2020. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az ne ugasson, hogy törödjünk bele, hogy se tavasz, se nyár nem lesz, ki lehet birni, aki mar kapcsolatban van ki tudja miota es amugy sem hagyna el a hazat. Lehet takarodni innen, senki nem kivancsi az okossagaitokra.
2020. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mai vilagban 10bol9 magyar ugy jon haza kulfoldrol, hogy egy lakasra nem szedtek ossze penzt nem hogy kintire, meg ittenire sem. Lehet, hogy marikaneninek aki meg nem hagyta el a falu vege tablat tudtok meselni (mindig is ilyen volt a magyar ember), de en tanultam es eltem kulfoldon evekig es kulfoldiekkel voltam, nem 10 masik magyarral egy hazban es elmondom, hogy ahogy itt, ott is elmegy az emberek tobbsegenek kb minden amit keresnek es ott is van szegenyseg. En itt fenyevvekkel jobb szinvonalon elek mint a legtobb Angliaban, Nemetorszagban itt-ott robotolo, az hogy hol elsz, az onmagaban semmi buszkesegre nem ad okot, te ostoba segg.
2020. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A ferjemmel sosem futottam volna ossze az utcan, 1500kmre elt tolem (magyar). Emaileztunk az elejen.
2020. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!