Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nők állnának szóba nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők állnának szóba nem előnyös külsejű/tulajdonságú férfiakkal?

Figyelt kérdés
A kérdés azért jogos, mert itt az oldalon nagyon sokan határozottan állítják, hogy igen is léteznek azok a nők, akik szóba állnának ilyen férfiakkal... De kik ezek a nők? Mindig nagy lesz a hallgatás, amikor a nagy okosoknak erre kellene válaszolniuk. Milyen nőkre gondolnak azok, akik kiállnak mindenképpen az állításuk mellett?

2020. ápr. 3. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ. Milyen az az ilyen férfi? Mik a nem előnyös tulajdonságai?


Az ilyen férfiak akik itt sírnak, sűrűn szerintem maguknál jobb nőkre hajtanak. Ha csak azt néznék, hogy találjanak egy igényes, kedves nőt biztosan akadna, de itt mindig azokat a nőket emlegetik akiknek a gazdag jóképű férfiak kellenek.. Így nem is csoda, hogy egyedül maradnak.

2020. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Az ocsmány nők.
2020. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Egyik se.
2020. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
A háromfülüek!
2020. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
A tökös nők. :D
2020. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A vonzosagba sok minden bele tartozik: szemelyiseg, humor, kinezet, egzisztencia, inteligencia, hormonok, ossze illik e az adott novel es meg gondolom van csomo tenyezo. Ezen ertekek osszegebol kene egy minnel magasabb pontszamot osszehozni, persze mindenkinel van egy minimum pontszam minden teruletre amit hozni kell de ez egyenenkent valtozik. Nem gyakori de van h ocsmany ferfinek van nagyon szep baratnoje, mert valamelyik tulajdonsagbol a fentiek kozul nagyon magas pontszama van ugymond, noknel ugyan igy.


Ha valakinek mindenbol nagyon alacsony pontszama van elkepzelheto h senkinek se jon be illetve minnel alacsonyabb oszopontszamuak az emebrek annal valoszinubb h alacsonyabb pontszamu parjuk lesz.


De sokszor ket alacsony pontszamu ember sokkal boldogabb mint a magasok, ugyanis ok bele eshetnek abba a hibaba h sokat cserelgetik a parjukat es igazan senkivel se lesznek elegedettek.


En peldaul mindig latok egy ronda part a buszon akik evek ota nyaljak egymas, undorito latvany de ok biztos boldogok. :D

2020. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen nők, nekem is voltak nagyon vonzó barátnőim. De nincs közös vonásuk, annyi, hogy valami (szerencsés) véletlen sokán megtetszett nekik a személyiségem.
2020. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, de az a helyzet, hogy egy nem vonzó férfi számára egy élethossz alatt, max 1-2x sikerülhet velük összejöni. Véletlen, szerencse folytán. Aki nem vonzó férfi, az nem fog válogatni a "jó" csajok között. Ha nagy csajozógép vagy, bár ronda, akkor a nagy szórásba becsúszhat 1-2 jó is..de nem jellemző.
2020. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmilyenek.
2020. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az exem alacson (165 cm) görbe fogsorú, csóró pasi. Olyan volt a lába mint egy hobbitnak :-) Nem volt ronda, de azért nem is roppant előnyös. Van aki rondának látta, van aki helyesnek. Merthogy az ízlések különbözőek. Elsőre nekem sem jött be, de beleszerettem a belső tulajdonságai miatt.

Annyira senki sem mazochista, hogy olyannal jöjjön össze, aki sem kívül, sem belül nem fogja meg. És ha neten ismerkedsz vagy csak úgy randizol valakivel, ha külsőre nem jön be, nem fogsz rá időt pazarolni, hogy jobban megismerd, mert nem érdekel. De! Ha közös baráti, hobbi vagy munkahelyi körben mozogtok és megismered mindenféle nyomás nélkül (nincs randi helyzet meg hasonlók) gyakran találod magad olyan helyzetben, hogy olyanba szeretsz bele, aki normál esetben nem érdekelt volna, akinek az adatlapját ignoráltad volna egy társkeresőn. Az élet ilyen.


De ez nem azt jelenti hogy én olyan nő vagyok aki előnytelen férfiakra hajtok, vagy esélyt adok mindenkinek aki előnytelen. Ez azt jelenti, hogy van ilyen, átlagosnál jobb pasival sosem jártam, pedig udvarolt már nekem olyan is. Egyszerűen olyannal akarok lenni, aki belsőre rendben van, hozzám illik és kölcsönösen vonzódunk. És ez az ember lehet, hogy a külvilág számra előnytelen.

2020. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!