Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket autó hiánya zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket autó hiánya zavarja leendő párjuknál?

Figyelt kérdés

Olyannal férfival már jártatok, randiztatok aki egyszerűen sosem járt autóval?


Nem pénzhiány miatt hanem mert mondjuk nem érdekli, nem akar, bicajjal szeret járni vagy gyalog, vonattal, busszal stb. ?


Volt olyan hogy ez nézeteltérést okozott köztetek? Pl. te nem vagy a büdös tömegközlekedéshez szokva, ezért autóval mennél de neki az megszokott és nem is érti mi bajod.


Ez akár egy kapcsolat ellehetetlenülését is okozhatja?



2020. ápr. 3. 23:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondják nem, de hidd el, számít nekik. Most itt van egy fiatal pár a csávó anyjánál a home office miatt. 8 millás Mazda alatta. Kíváncsi lennék, hogy a menyasszonya beülne-e egy 20 éves Opelba mellé. Álszent nők. 😂😂😂
2020. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
olyanról hallottál, h csomó embernek nem lehet jogsija, mert pl színtévesztő? Mégis van párkapcsolatuk... :v
2020. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 amaboy01 ***** válasza:
24%
Sokszor a lányoknál a nem, igen. Szóval elképzelhető az első válasza, meg elég gyakori. Főleg, hogy senki se akarja mutatni a barátnőinek, meg a világnak, hog hétköznapi életet él. "Ő más mint a többi." Ő pinája a jó, azért meg kell küzdeni, fizetni kell.
2020. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát olyan nő akinek csak ez számít nem kellene nekem, engem szeressen, ne a pénzemet meg a kocsimat.
2020. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
4: Olyat nem találsz.
2020. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
20 milliós kocsim van, ami amúgy még drágábbnak néz ki. Eddig SEMMI pluszt nem okozott ismerkedés terén.
2020. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%

#1: Lehet meglep, de a nők is szoktak autót venni.

Honnan a francból szeditek, hogy csak a pasiknak van?

Persze ha idősebb pasiként fiatal diáklányokra nyomulsz, akkor érthető.

2020. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%

#7: ez érdekes megközelítés részedről. Az összes nőt, akiket ismerek, láttam eddig, egyikük sem rendelkezik autóval, önerőből esélytelenek még egy 300 ezres Suzukira is. Ehelyett mind valami pénzes gyökérrel jár, akinek persze, hogy ott a több millás autó a segge alatt.

#1

2020. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Előny, ha van autója. De pl páromnak nincs és jogsia se lesz. Nekem van autóm, de szívesen sétálok, buszozom is. Amúgy is szoktam, nincs a seggelmhez nőve a kocsi.

N27

2020. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

#8: Nem keresnek annyival többet a feérfiak, hogy igaz legyen az állításod, és egy rakat nő többet keres, mint egy pasi. Érdekes, nekem is van autóm és a környeztemben más nőknek is. És nem 300 ezres roncs.


Amúgy pont ma volt itt egy kérdés, hogy a friss jogsis pasi le akarja nyúlni a barátnője autóját.

2020. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!