Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiút sem érdeklem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szerintem semmi baj nincs a külsőmmel, és intelligensnek is tartom magam. Még nem volt soha kapcsolatom, mert minden ismerkedésem kb azelőtt véget ért, hogy elkezdődött volna. Azt tapasztaltam az elmúlt pár évben, hogy a legtöbb fiú kinézetileg annyira magasra tette a lécet, hogy nekem már lassan olyan fiúknál sincs esélyem, akik amúgy nekem sem tetszenének. Nem szeretném lejjebb adni a lécet és úgy gondolom, hogy nekem egy kapcsolatban sokkal inkább az ember belső értékei lennének a fontosak, de konkrétan ott tartok, hogy egy fiú sem vesz észre. Mi lehet ennek az oka, min változtassak? Amúgy egy nyitott és barátkozó lánynak tartom magam, sok olyan helyre járok, ahol lenne esélyem találkozni valakivel.
2020. ápr. 4. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Privát áradat 3..2...1..
2020. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki, hogy privát üzenetekben itt ismerkedjek, hanem ha valaki hasonló cipőben jár(t), az esetleg elmondhatja, hogy mit tanácsol.
2020. ápr. 4. 16:24
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy együtt nem lehet igaz. Valamit rosszul látsz önmagadon. (Nem ismerünk sem külsöleg, sem belsö értékeidet, sem viselkedésedet , stb. Ha akarod beszélgethetünk rola, hátha közelebb jutunk a megoldáshoz.)
2020. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Egy nőt sem sajnálok ha nincs párkapcsoalta... Kb fél csettintésnyi energiába kerül hogy bepasizzonk akár azonnal... Regisztrál mondjuk tinderre és anyi pasi ír neki hogy 10dének nem is fog tudni válaszolni és rombolhatja a pasik önbizalmát meg játszhat velük.


A férfiak igényével meg nagyon el vagy tévedve. A pasik 90%-nak ennyi elég hogy:

-áltagos legyen a tested/arcod. Nem kell sem smink se tetkó se semmi.

-akarj egyszer saját családot

-ne menj a pasid agyára

-mosolyogj


Ez a kép meg nagyon igaz és többet mondd mint ezer szó:

[link]


Persze a nők most jól le fognak pontozni...

2020. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

#4es voltam


Ha nem neten akarsz hanem normális ember módjára ismerkedni és egy NORMÁLIS CSAJ VAGY akkor annyit kell tenned hogy (bocs hihetetlenül hosszú lesz a lsita)


Lista:

1: MOSOLYOGSZ arra ha egy pasi tetszik neked és biztatod meg megdicséred az apróságokért is és nem flegma fejet vágsz folyton hanem nevetsz.


Ennyi...

2020. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pedig a lányok nem értékelik a belsőt és nem engedik,hogy igazán megismerkedjek velük, pedig volt olyan is, aki panaszkodott, hogy eddig nem akarták megismerni igazán és csak lefektetni akarják, én meg érdeklődtem és mégse volt jó :D

24f

2020. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Akkor valami baj mégis csak van a külsőddel pl. anorexiás vagy, merthogy az annyira tetszik a férfiaknak (nem), vagy pedig valami nagyon taszító belső tulajdonságod van pl. nagyon butus vagy, vagy a nevetésed katasztrofálisan hangzik, vagy rosszul öltözködsz, és ezt a sort még sorolhatnám.
2020. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

A nők rengeteg mindennel el tudják rontani a külsőjüket.

Sok pl túlsúlyos.

Borotvált szemöldök, stb.

Ha rendben vagy külsőre akkor csak az lehet, hogy nem jársz pasik közé.

2020. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

Én meg egy nőt se érdekelem. Ez van. El kell fogadni, tovább kell lépni, az élet mindig is szar volt.


Aztán utána élni kell. Értelme nincs, és csak a végét várod, de kell. Kivéve ha szerencsés vagy. Neked még lehet szerencséd. Kívánom, hogy szerencsés legyél, sose akard a világnak ezt a részét átélni, mikor egyre jobban őrülsz meg és tudod, hogy már nincs visszaút és nincs előtted semmilyen perspektíva, csak várod a halált maximum, ami egy nagyon meleg nyári napon bekövetkezett hőguta vagy szívinfarktus képében el is fog jönni rétem. Vagy megőrülök és az is halálnak számít.


De te még nem vagy elkésve, még lehet jó életed.

2020. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Most itt sírsz, de azért feltenném az aduász kérdést... Barátzónában mennyien vannak?
2020. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!