Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért, hogy legyen barátnőm legyek-e együtt egy olyan lánnyal aki szeret engem én viszont nem szeretem őt?

Figyelt kérdés
Ha belemennék akkor neki lenne ahhoz kedve, hogy együtt legyünk, viszont nekem nem tetszik ő, ezért csak barátok vagyunk. De már régóta nincs barátnőm, így ezen pörgők mostanság, hogy jól döntők-e ha barátok maradunk csak.
2020. ápr. 4. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne így jó.
2020. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele , sajnos rossz az az irány.

Nem beszélve arról lehet hogy közben megismernéd azt akivel valóban boldog lehetsz.

2020. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csipőből rávágnám nem!De ha velem történne ilyen, adnék neki egy esélyt,mondjuk 2-3randit megérne.
2020. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, csak külsőre nem jön be, akkor 1-2 hónapot adnék neki.
2020. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát 1-2 hónapot adnék neki, hogy meglássam alakul-e érzelem, megszeretem-e.
2020. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok ezzel. Nekem már mindegy, higy hogy néz ki, hány éves, csak lenne már!! De még így sincs :"(
2020. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: én is valahogy így érzem, de valamiért nem tudok belevágni, sajnos nincs meg az az érzésem ezzel a lánnyal kapcsolatban, hogy nekem való lenne meg vele se szeretnék kiszúrni, hogy beleélje magát olyan dolgokba amik csak kitalációk.
2020. ápr. 4. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mert már ne is haragudj,de ez nagyon gyerekes hozzáállás a dolgokhoz.Max.egy tini menne bele egy ilyen kapcsolatba

2020. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 én 32 vagyok (6-os voltam)
2020. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az, ami nem tetszik benne? Inkább ezeken gondolkozz el. Ha annyira "csúnya" a szemedben külsőleg, hogy nem tudod elképzelni, hogy hozzáérj, akkor felejtsd el a dolgot. De ha csak valami olyan szokása vagy dolga nem tetszik, amivel együtt lehet élni, az vállalható kompromisszum szerintem.
2020. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!