Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a kor ami felett esélyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kor ami felett esélytelen barátnőt találni ha addig nem volt?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd 30 körül családot de még barátnőm sem volt, és már nagyon közel vagyok a 25-höz.
2020. ápr. 4. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nincs ilyen kor, de még ha van is, a 25 egész biztos nem az :)
2020. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Úgy beszélsz, mint ha legalábbis egy 40 éves kiöregedett agglegény lennél. Még fiatal vagy, dobd fel egy kicsit a külsődet, gyúrjál, sportolj ebben a periódusban, én is azt csinálom. Aztán ha nyárra jól fogsz kinézni, akkor az önbizalmad is megnő egy kicsit.
2020. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ne legyél túlságosan optimista, első. 20 évesen, középiskolából épp csak kikerülve még belefér, de egy 25 körüli férfinek kell, hogy fogalma legyen a szexről, illetve arról, hogy miként működik egy kapcsolat, ennyi idősen már senki nem fogja jó szemmel nézni a bénázást. Maximum egy könnyen befolyásolható tizenéves kislány, de őket hagyd szépen békén.

Kezdd el összeszedni magad, javítani a kommunikációs skilljeiden (meg valószínűleg a külsődön is), mert már nagyon az utolsó utáni pillanatokban vagy.

2020. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

25 évesen még eléggé fiatal vagy, hogy ezen rágódj!

Én sem voltam a te korodban egyszerű eset és eléggé rosszul álltak a nőgondjaim, de nagyon fontos, hogy azért, mert 25 vagy és még nem volt barátnőd NE ÉREZD MAGAD LÚZERNEK!

Az életben igazán fontos dolgokban (karrier, családalapítás stb.) mindenki más korra érik be, ezt nem lehet korhoz kötni.


Ugyan önmagamat fogom ismételni, de tényleg nagyon fontos, hogy ezért ne tartsd magad vesztesnek és szerintem ezt fejben ne is nagyon próbáld sürgetni, mert minél később fog összejönni a vágyad, annál kisebb lesz az önbizalmad.


A csajozáshoz pedig sok sikert :)

2020. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én 28 vagyok és úgy érzem késő, vagy mindjárt késő lesz. Nekem volt kapcsolatom még régen, igaz a másik fél értékelése szerint "az nem számít", de nekem attól még igenis számít. Csak az a baj, hogy nem tudom lehet-e még olyan, lesz-e még egyszer ekkora szerencsém? Mert tuti nem a képességeimen múlt, hanem szerencsém volt, hogy pont akkor, pont ő volt az aki esélyt adott. Később elbuktam, de egy ideig azért sikerült jól teljesíteni. És lett pár szép emlékem :) Amire szükségem is van a sokezer szörnyű vagy szürkén unalmas mellé.
2020. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán 26-30 közt valahol. Szerintem ez felett már nincs nő, aki megbocsátja a tapasztalatlanságot. (Esetleg egy jóképű valakinek, de az meg nem kerül ilyen helyzetbe, szóval lényegtelen.)
2020. ápr. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25
2020. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem esélytelen sosem, de 30 felet már exponenciálisan csökken az esély.
2020. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Soha sem esélytelen, még 60 fölött is alakulnak ki kapcsolatok, igaz akkor özvegyülés, válás miatt.

Kb. a 30-40 éves korosztály, ahol kevesebb az esély találni, mert ebben a korban a nők nagy része kapcsolatban él. Kb.40 után jön a kapuzárás, sok elvált nő még ad egy esélyt magának az ideális megtalálására. Sőt, ismertem 40 éves, nekem szép nőt, aki tök normális volt, de mégsem talált magának normális párt, hülyét meg nem akart.

Úgy látom, ahogy közeledik az 50, inkább megmaradnak egy szarkapcsolatban, a gyerekek kirepülnek,a dugás se lesz annyira fontos mint a biztonságos, kényelmes élet.

2021. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!