Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy rengeteg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rengeteg az ilyen kérdés, de vajon miért nem volt még soha senkim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok előítéletes, és nem túl nagyok az elvárásaim. Tudom, hogy legalább annyi fantasztikus fiú és férfi mászkál odakint a nagyvilágban, mint amennyi a bunkó, tiszzeletlen és agyatlan, sőt.

Csak az van, hogy engem csak és kizárólag az utóbbiak találnak meg, ha a barátságon kívül másról lenne szó.

Olyan, mintha csak ők mernének odajönni hozzám, vagy én nem tudom mi lehet.

Nagyon leviszi az önbizalmamat, mert azt érzem, hogy a jó embereknek én nem vagyok elég jó, csak azoknak, akiket csak a testem érdekel. Hogy nem érdemlem meg a szuper embereket, csak a gerinctelenebbeket kvázi a maradékot.

Csomó megjegyzést kapok ilyen srácoktól, illetve sokszor érzem, hogy megbámulnak, és több ilyen srác is nyomult rám, mert állítólag jó testem van, vagy mi, meg aranyos / jó csaj vagyok, ezek közül a kategóriák közül válogathatok kb.

Akiket én érdeklek, azok mind iszonyatosan tiszteletlenek, és sajnos nagyon nagyon buták is, és semmi érzelem nincs bennük, vagy nem mutatják, csak vagánykodnak és azt hiszik, jól esik nekem, ha jó csajként bánnak velem és próbálnak lekezelő stílusban felszedni.

Ami pedig ebben az egész szituációban a legabszrudabb, az az, hogy szerintem még csak nem is vagyok jó csaj, én legalábbis semmi ilyesmit nem látok magamon. Oké, nem vagyok sem kövér, sem teljesen lapos, és szép a bőröm, nagy dolog. Körülbelül ennyit tudok felmutatni, nem igazán vagyok odáig magamért ebben a tekintetben. Nagy jóindulattal talán csinosnak lehet nevezni, de jó csajnak abszurd.

Viszont. Intelligens vagyok, művelt, empatikus, becsületes, figyelmes és kreatív, szóval egy jófej ember vagyok, akivel jól lehet beszélgetni és együtt lenni, na.

Persze legalább ugyanennyi vacak tulajdonságom is van, de a lényeg, hogy egyszerűen nem értem, miért azokat érdeklem, akiket ez teljesen hidegen hagy, és akiket a kinézetem vonz, ami ráadásul nem is annyira jó, és nem azokat, akik normálisak és a belsővel is foglalkoznak annyira, hogy aztán az alapján találják vonzónak a külsőt, nem anélkül.

Ráadásul én teljesen így vagyok vele, mármint konkrétan nem tudom eldönteni, hogy valakit vonzónak találok-e, amíg nem beszéltem vele, és ha olyan a belseje és kisugárzása, és akkor is tudok vonzódni az adott illetőhöz, ha úgy néz ki mint egy meztelencsiga és egy vattacukor keresztezése, (volt már rá példa).


Szóval, szerintetek? Mi lehet itt a gond?

Sosem volt még barátom, nem értem mi velem a gond, tényleg nagyon rosszul csinálok valamit valószínűleg.


18/L (tudom, nem vagyok még igazából felnőtt, de érettebb emberek válasza érdekelt, ezért írtam ide.)



2020. ápr. 4. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Na ezt hívják provokatív kérdésnek: elkeseredett férfiak tömegeit csábítod most kezdeményezésre egyből, ahogy a kérdésed kiírtad, mert itt tömegesen vannak "rendes" de persze semmibevett férfiak.

Most megkapod tőlük az 1000 privátot meg az okítást a mércédről, jó buli lesz végignézni felkészültél rá?

2020. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és még csak azt sem mondom, hogy az adott fiúnak a világ eszének és egy értelmiségi körökből származó filozófuspalántának kell lennie, vagy, hogy csak ,,bizonyos társadalmi rétegekből’’ jöhet, csak azt, hogy legyen rendes, intelligensen jó ember (szerintem ahhoz, hogy jó ember legyen, meg kell, hogy legyen a magához való esze), aki nem tiszteletlen.
2020. ápr. 4. 22:52
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Vègigolvasva a leírásodat, így első benyomás alapján nekem olyan kis butácska, hebrencs, naiv kamaszlánynak tűnsz, aki nem ismeri még önmagát, sem azt, hogy mit is vár az élettől. Nem tűnsz komoly kapcsolatra alkalmasnak, ami 18 évesen persze egyáltalán nem baj. Ezzel nem megbántani akarlak, ez a legelső benyomásom a soraid alapján, nekem minden világos.
2020. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Ronda és/vagy hülye vagy.
2020. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jajj de 1-es, én nekem nem ez volt a célom... csak tanácsot szeretnék kapni, nem burkolt hirdetést adtam fel.:)
2020. ápr. 4. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Feltételezem a korosztályodból keresgélsz, így nem gondolnám, hogy veled van a gond.

Ebben a korban a legtöbb normális fiú szerintem ki sem meri mutatni, hogy milyen is a személyisége valójában, mert fél, hogy kicikizik, közröhej tárgya lesz, mert a rajok elnyomják.

Azt javaslom, hogy most elsősorban ne magadban keresd a hibát, hanem nézz szét a közvetlen környezetedben.

Ha körültekintőbb leszel, észre fogod venni, hogy inkább a könnyebben kapható lányoknak vannak "sikereik", akik elmennek a bunkókkal gond nélkül, de írásodból ítélve nagyon értelmes lány vagy, ne lépj erre az útra.

Fog majd jönni az életedbe egy olyan srác, aki majd meri vállalni a valós önmagát, de ezt akkor fogod megtalálni, amikor nem számítasz rá.


Fel a fejjel!

2020. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Ja persze én is közéjük tartozom és nyitom a sort:

27 évem alatt a "rendes" hozzáállásommal nem tudtam sokmindent nőnél elérni pedig csúnya sem vagyok, csak nem szeretek bunkón nyomulni mint sok srác.

És evvel meg is kapod a válaszodat: mivel pozitív visszajelzést a normális srácok nem kapnak, ezért csak a bunkók találnak meg téged, mint csinos nőt, vagy a bunkósággal próbálkozó srácok. Máshogy (tisztelettel pl.) próbálkozni értelmetlen önalázás minden esetben, eredménye nincs, a csajok a fiúk felső x %-át vadásszák, a többi le van ejtve.

Szóval ezért nem találnak meg

27/F

2020. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem az a célod hogy most elárasszanak kérdező, de azért számítsál rá, mert ez lesz

Amúgy amilyen fiatal vagy nincs még mit csodálkozni, nálad tényleg van még idő, és ha nyitott is vagy akkor nem lesz gondod szerintem, legalábbis nőként nem

2020. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy huszassal fiatalabb lennék, akkor azt mondanám, hogy meg akarlak ismerni. De felettem már eljárt az idő. :) Sok sikert, még túl fiatal vagy. :)
2020. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű, jól nézel ki jó a tested. Ez látszik kívülről, a fiuk akiket keresel túl jó nőnek látnak és félnek tőled és kezdeményezni. A nyomik is látják h jó nő vagy de ők meg ostobák h magukat alsóbb kategóriásnak és kevésnek gondolják lássák.

Mér előre sajnállak mennyi privátot fogsz kapni mindenféle felajánlásokkal.

2020. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!