Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan csúnya nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúnya nő, aki nem túlsúlyos (és nem igénytelen, több hete nem fürdött, borotválatlan extrém internetes mém kategória)?

Figyelt kérdés

Mert hallottam már több férfi ismerősömtől ezt, mikor kérdeztem, hogy mi baj volt a lánnyal, erre mondta, hogy csúnya, erre én: Kövér volt? erre ő, nem, erre én: tudsz róla fotót mutatni, erre ő: nem.


Ilyen szerintem nem létezik.



2020. ápr. 5. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam utcán olyan nőt aki messzirol egesz csinos volt és dekoratív, de közelebbről olyan röhelyes groteszk feje volt, hogy majdnem elnevettem magam. Olyan ínye volt.. apám.. meg azok a beesett szemek.

Na szóval van ilyen. Ritka, de van.


A jelenség amire te gondolsz abbol ered, hogy a küllem csak egy első benyomást ad a személyről. A róla később kialakított véleményünknek elenyésző részét teszi ki.

A jelleme viszont már jelentéstartalmat hordoz, meghatározza hogyan tekintünk rá. Egy unszimpatikus embert nagyobb eséllyel kategorizálunk a "nem tetszik" csoportba. Ellenben akit kedvelünk, hajlamosak vagyunk külső hibáit is elnézni, esetleg még vonzóbbnak is tartani.

Szóval férfi ismerőseid nem voltak egy hullámhosszon az adott hölggyel, nem alakult ki szimpátia irányukba. A hölgy külleméhez pedig a rossz benyomást társította az agyuk, ergo esélyesebben láthatták csúnyának.

2020. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az egyesnek abban igaza van hogy a személyiség nagyon sokat számít és hamar elveszhet az érdeklődés/vonzalom ha találtak gyengeségeket benne (gyerekesség, önállótlanság, hisztizés, döntésképtelenség, önismeret hiánya, lelki igénytelenség, stb.). Csak akkor azt mondom hogy nem tetszett a személyiségük vagy konkrétan kifejtem hogy mi volt a gond.


Én inkább arra tippelek hogy vagy hirtelen megszakadt a kapcsolat és nem beszéltek többé, vagy a csaj dobta őket és az egó miatt egyszerűbb lerendezniük úgy, hogy csúnya volt. Számíthat az is hogy mennyire akarnak erről veled beszélni, mert ez alapján nem nagyon.


Zárójelben, akkor sem illik lecsúnyázni mást ha ténylegesen erről van szó, elég nagy primitívségre és suttyóságra utal.

2020. ápr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, létezik. Az egyik egyetemi csoporttársam ilyen volt. Bomba volt a csaj teste, de tényleg. Vékony alkat, hosszú lábak, formás fenék, kicsi, de formás cicik. De, egyszerűen az arca szörnyű volt.
2020. ápr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Például ha anorexiásan vékony, vagy arcra csúnya.
2020. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezik
2020. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Ahogy a #4 írja, kórosan sovány vagyok és az arcom ronda. Nem csupán a bőrhibák miatt, hanem a vonások és a formája miatt is.
2020. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
kövér = csúnya?
2020. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Vetkőztessél már le pár bomba csajt. A többségénél el fogod magad hányni...
2020. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 és az ellenkezője is igaz. Szerény, "szürke egér" csajnál olyan test a ruha alatt, hogy álmodni sem tudnál szebbet. Csakhát ki mit reklámoz magából ugye....
2020. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Alakra semmi gond nincs vele, meg nyilván fürdik, szőrtelenít, sőt a bőre sem annyira problémás, de az arca nagyon gnóm.
2020. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!