Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarta 4 év korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarta 4 év korkülönbség az én javamra? Más férfiakat is zavar ez?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel. Napok óta jól elvoltunk. Már becézett is, írta, hogy nagyon tetszem neki. Még ma is írta. Erre most feltette a kérdést, hogy milyen kapcsolatot keresek. Írtam, hogy komolyat. Erre jött a válasz, hogy ő komoly kapcsolatot nála fiatalabbal tud csak elképzelni. Én 37 vahyok, Ő 33.De az elejétől tudta mennyi idős vagyok, mégis keresett és ma is elmondta még, hogy mennyire tetszek neki erre 2 órával később ezt írta és elbúcsúzott. Mi a fene történt? Szóval nem értem. Nem hiszem, hogy egy kapcsolat ezen múlik és ez nem egy nagy eget verő korkülönbség sztm.Most tényleg ennyire zavaró, ha a nő 4 évvel idősebb?

2020. ápr. 5. 01:55
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És mindezt úgy, hogy tegnap megjegyezte, hogy legalább 10 évet letagadhatok.. 🙄
2020. ápr. 5. 02:09
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem számít a kor, 4 év nem sok

Más, ha mondjuk 15-19 a felállás, de 33-37 tök rendben van.

2020. ápr. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Csak jatszadozott veled. Kicsit se vedd komolyan az ilyeneket.
2020. ápr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna, sőt ismerek párokat, ahol ennél jóval többel idősebb a nő. (33/F)
2020. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Haja... ha listát írnék róla, hogy milyen hülye indokokkal pattintottak már nők, akkor egy több estés standup commedy-t lehetne csinálni belőlük.



Üdvözöllek abban a világban, ahol az ilyesmi számít ;)

2020. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
A férfiakat nem zavarja, csak az ilyen félresikerült gnóm lényeket, az ilyet nem lehet férfinek nevezni. Úgyhogy jobb hogy megszabadultál tőle, undorító az ilyen "ember".
2020. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Ebből nekem az következik, hogy ő viszont csak nem komolyat szeretett volna maximum tőled, sőt esetleg bárki mástól, akivel ismerkedik és egyszerűen nem akart átverni. Még mindig jobb, mintha hitegetett volna helyette és beleéled magad. A 4 év korkülönbség pedig csak jól jött neki kifogásnak. Ha fiatalabb lettél volna, akkor meg öregebbet szeretett volna....
2020. ápr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Le se szarta a korodat, hidd el, csak kellett egy kifogás.
2020. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Az én páromat nem zavarja az 5 év. Én kattogtam az elején rajta, de most már 3,5 év után nem izgat.
2020. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is csak egy kifogás volt a korod, nagyon gyanús, hogy ez közvetlenül az után történt, hogy megmondtad neki, te komoly kapcsolatban gondolkodsz. Nem akart átverni és még húzni az idődet, ebből a szempontból korrekt volt, azt viszont gondolom nem volt töke elmondani, hogy ő csak alkalmiban gondolkodott éppen. Biztosan nem a korod volt a problémája, ha az lett volna, nem ismerkedett volna veled már az elejétől fogva.


De egyébként ha ennyire zavaró lenne, azzal sem tudnál mit kezdeni. Engem is zavar, ha fiatalabb a férfi nálam, sajnálom, mondjuk én bele se megyek semmilyen ismerkedésbe úgy, hogy tudom, de pont emiatt nem is venném zokon, ha valakinek meg ugyanez lenne a problémája, hogy én vagyok túl "öreg" számára.

2020. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!