Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztában vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztában vagytok vele, hogy a Tinder (is) mennyire kamu társkereső szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ajánlgatja, hogy fizess nagyon sok 1000 Ft-ot a extra szolgáltatásaiért, pl hogy láthasd a lájkolókat.

De ezt fizetés nélkül is láthatod: böngészőben tinderre belépsz, Kik lájkoltak rész megnyit, jobbklikk, viszgálat (inspect), kocka egér bal felső ikon, klikk egy kép, styles alatti szövegdobozba "blur", és a megtalált blur(12px)-et blur(0px)-re


[link]


És így láthatod viszonylag értékelhető minőségben kik lájkoltak. Csakhogy ez is kamu mert ezeket az embereket valószínűleg soha nem fogja beadni neked hogy húzd jobbra vagy balra mert nem léteznek valószínűleg, de legalábbis nem lájkoltak téged csak véletlenszerűen hadd be képeket hogy elhúzza előtted a mézesmadzagot és fizess.


Aztán azt is észrevettem hogy mintha tele lenne kamu női profilokkal mindegyik modell külsejű, profi, jól beállított, profi pózos fotókkal, egzotikus helyeken, szinte mindegyik a corvinuson BGF vagy valamelyik gazdasági szakon végzett, menedzser.

Jól tudom hogy a ma divatos "nagyon egyedi személyiségek vagyunk" típusú nők szinte ugyanolyanok annyira "egyediek" :D, de azért ennyire nem hiszem...



2020. ápr. 5. 11:53
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
92%
Becsülöm a vasàrnap délelőtti tevékenységeidet, bàstya!
2020. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetelen valódi társkereső a Rosszlányok. A többit el is lehet felejteni.
2020. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem értek egyet, mármint kamu profilok a Tinderen szerintem nincsenek. Ellenben nagyon-nagyon sok olyan profilt ad ki, akik régen léptek be.

Viszont: fizetni tényleg hülyeség. Gold előfizetésem van, valamint nemrégiben vásároltam superboostot. Azt hiszem, 25 ezer körül volt, de nem igazán érdekelt. Egyrészt nem vág földhöz, másrészt meg egy randira is elköltenék ennyit. Az eredmény, hogy valami 30-an jobbra húztak, ebből 8 tetszett, 2 válaszolt és kereken 0 lánnyal tartott tovább a beszélgetés, mint két üzenetváltás. Magyarul tökéletesen felesleges pénzt belefektetned. Ha jól nézel ki, az ingyenessel is fel tudsz szedni nőket. Ha nem, akkor a gold előfizetés, a superboost de még a Jóisten sem segít rajtad.

Ennyi, ismerkedés átlag kinézetű férfiként, 2020-as edition.

2020. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Rosszlányok jobban megéri hosszabb távon.
2020. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor hogy lehet, hogy én beszélek és találkozok azokkal akikkel tinderen matchelek? :/
2020. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
#3 aki 25.000-et elkölt egy randin, az olyan szinten ostoba, hogy az még a butácskább nőknek is taszító lehet, még ők is kiszagolják. Én ebben keresném a hibát.
2020. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 ezek miatt

-kamuzol

-nő vagy

-én is találkoztam párral, de a matchek nagyon kis százalékával, és van amikor nincs match hetekig, majd sok, változatlan profillal

-bevetetted a nőcsalogató receptet:egzotikus helyeken profi fotó, menő cuçcokban, menő kocsival, stb :)

2020. ápr. 5. 12:16
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

> bevetetted a nőcsalogató receptet:egzotikus helyeken profi fotó, menő cuçcokban, menő kocsival, stb :)

Drága kérdező, nekem pont ilyen képekkel nem volt sikerem. Hidd el, a helyes pofi számít, semmi más. Na jó, maximum a magasságod.

2020. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Azt ugye tudjátok, hogy egy angol cég fizet azért nőknek, hogy társkeresőkön férfiakkal csevegjenek? Valami 20 cent/üzenet, ha jól emlékszem, és igen, magyar társkeresőn is.

😉

Azt meg haver mesélte, hogy a csinos kis nővel összejött a randi, aki a kávé közben közölte, hogy ő egyébként hivatásos, tehát x ezerért garantált szex a randi vége.

😂

2020. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 azigen!! 😂😂😂
2020. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!