Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leplezzük már le a mítoszt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

Leplezzük már le a mítoszt, van e jól működő kapcsolat ragaszkodás nélkül?

Figyelt kérdés

Igen , ... és miért igen

Nem ,.... és miért nem



2020. ápr. 5. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen, mert Péternek hívnak és nem petinek. Vagy nem, mert nem Petinek hívnak, hanem Péternek.


Aki kapcsiba van, az ragaszkodott vagy ragaszkodik vmennyire a másikhoz, nem is értem mit akarsz te ezen leleplezni. Ez egy ritka idióta kérdés...

2020. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy mit értünk ragaszkodás alatt. Van görcsös, kártékony, "csak azért is" teljesen vakon való ragaszkodás ami kicsit sem jó senkinek. Meg van egy egészséges ragaszkodás ami természetes ha szeretsz valakit.

Én a saját kapcsolatom tekintetében inkább azt mondanám, hogy minél kevesebb a görcsös ragaszkodás annál boldogabb lesz a kapcsolat. Imádjuk egymást, 10 éve ő a mindenem de ha egyszer kiderülne, hogy nem működik nem kapálóznánk foggal körömmel, hogy de akkor is maradjunk együtt. Nem ragaszkodunk ahhoz sem, hogy a kapcsolat legyen a minden és csak a közös létezzen. Mind a ketten maximálisan meg szeretnénk maradni egyénnek és úgy csináltuk eddig is a dolgokat, hogy mindkettőnk egyéni céljai teljesüljenek, ne kelljen feladni a "közös" miatt semmit. Én úgy gondolom, hogy kell egy egészséges ragaszkodás, úgy se tudsz nem ragaszkodni valakihez akit szeretsz. De bármilyen görcsös, elnyomó, objektív tényeket figyelmen kívül hagyó, korlátozó ragaszkodás csak rontani fog a kapcsolaton.

2020. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs. Én legalábbis akihez nem ragaszkodom, azért egy szalmaszálat nem tennék keresztbe. Akire nem támaszkodhatok olyan értelemben, hogy ér valamit a szavam a szemében és figyelembeveszi, hogy én mit szeretnék vagy nekem hogy esik, amit csinál az illető, azzal automatikusan eltávolodunk egymástól.


Nekem nem megy, hogy valakire nem számíthatok, mert annyira viszi a saját feje előre... Egyszerűen nem tudom szeretni, ha nem bízhatok benne.

2020. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ragaszkodás helyett kötődést írtál. Az indoklásom csak annyi, hogy a két ember közötti kötődés az a kapocs, amiből a kapcsolat szót származtatjuk egy kapcsolatra klasszikus értelemben. Ez az én meglátásom.
2020. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Van. Mert az embereknek mindig az kell, ami nem lehet az övék.


Egy ember akkor az igazán vonzó, ha meg tudja dobogtatni egy másik ember szívét úgy, hogy érezteti vele azt is, hogy nem adja oda magát könnyen.


A legnépszerűbb nők és a profi nőcsábászok ilyen emberek.


Aki viszont erősen ragaszkodik a másikhoz, az értéktelenné válik. Én nem tudok tisztelni egy olyan nőt, akinek én vagyok az élete értelme. Számomra a ragaszkodás nem vonzó, csak az egómat növeli.

2020. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nincs, de egy viszonzatlan szerelemben ragaszkodni és kötődéssel élni ha a másik nem viszonozza és nem kötődik, na az borzasztó. Sajnos ebben voltam már szenvedő fél.
2020. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen mítoszról beszélsz, öreg barátom
2020. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!