Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 felett sosem volt senkim, már csak "szintemen alul" ismerkedhetek kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
A nők folyton a "fel tudjak rá nézni" dolgot emelik ki. Ez azt jelenti, hogy többet kell mutatnom valamiben, mint a nőnek van? Tehát diplomásként nem lehet diplomás társam, vagy 30 körül hasonló korú? Én mindig annyit vártam el, amennyit én is nyújtani tudok, de én pl. évekig edzettem/alkalmanként ma is edzek, de társkeresőkön a 100+ kilós fogatlan nők találnak meg csak. Ez miért van?

2020. ápr. 5. 17:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
Más megoldás nem nagyon van. Én is teljesen feladtam már az igényeimet, nekem már az is elég, ha punci van alatta 😋 De még így sincs senkim 😭😭
2020. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1: Nekem ennyire nem mindegy, inkább egyedül maradok :)
2020. ápr. 5. 17:48
 3/29 anonim ***** válasza:

A társkeresési piacon a férfiak a férfiakkal, nők a nőkkel versenyeznek.

Így alakul ki az hogy te valószínűleg nem akarnál összejönni egy szálkásra edzett nővel, a nők pedig egy nagymellű férfival.

Az online társkeresés pedig vedd úgy hogy szuper nehéz üzemmódú társkeresés, főleg a férfiaknak. Értem hogy nincs időd másra, de akkor is.

2020. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor az ilyenkor szokásos válaszomat írom, ami egy kérdés, amire még sosem jött itt válasz.


Szia kérdező!


Írj le 5 okot, hogy miért kezdjen veled egy nő?


A diplomát ne! Az semmi, ha nincs hozzá menő és jól fizető szakma!


Nos?

2020. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%

Ha 30 éves korodig nem volt senkid, akkor kizárt, hogy szinteden alul ismerkedj!


A te szinted ugyanis a béka feneke alatt van (mínusz 1-el).

2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4: Kérdésemre kérdéssel válaszoltál, így én is felteszek egy kérdést: Én miért válasszam a nőt? Mert p_ncija van? Ezzel ne gyere, mert ez minden nőnek van. Nekem meg cserébe farkam. Én a közös érdeklődést, egymás közös támogatását (nem anyagi, mielőtt reagálnál)

Szerintem hasonló a hasonlót vonzza, és pont emiatt nem kellene "indokolni", hogy miért válasszon. (amúgy mérnök infósként a diplomámat sem tartom olyan fosnak)

Szóval a lényeg, hogy nem kérek többet, mint amit én is adok, akkor ő miért kérne többet?

2020. ápr. 5. 18:04
 7/29 anonim ***** válasza:
Az a trükk, hogy te attól még próbálkozol másokkal.
2020. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
5: Miért is? Ha egy ruha nem használt, akkor sz_r? Érdekes az érvelésed :D
2020. ápr. 5. 18:06
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is hasonnló helyzetben vagyok...Soha az életben nem volt barátnőm, de még csak egy ölelésig, csókig sem jutottam :"(

33 F

2020. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Majd térjünk vissza arra, hogy mikor 15 év múlva még mindig nem volt kapcsolatod, akkor mi a szinted. Addig 0 :)
2020. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!