Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, hogy incel? Ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy incel? Ma ezt mondták rám.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfit takar, aki nem önként, cölibátusban él. Ahogy a megnevezés sugallja, rajta kívül álló okokból vagy önhibájából nem tud nőkkel szexuális kapcsolatot létesíteni. (pedig szeretne)
2020. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Olyan ember, aki akaratán kívül szűz.


És egy olyan szubkultúra, ahol mindent arra vezetnek vissza, hogy a gonosz nőknek csak a legtökéletesebb alfa férfiak kellenek, és emiatt a rendes, becsületes, ám incel férfiak nő nélkül maradnak. Mindezért 99%-ban a nők a hibásak, és 1%-ban az alfák.


Egész kis mitológiájuk van a sztori köré :)

2020. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
igen, bocs, első jól mondja, inkább cölibátus, mint szüzesség, bár a kettő nagyrészt az incelek esetében megegyezik
2020. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy miért mondták rád, kontextus függő, de 98%, hogy szitokszó volt az nzultálásodra.
2020. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan férfi aki nem szabad akaratából marad szűz.
2020. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy kitalált fogalom olyan mint az unikornis, tudjuk mit jelent csak a valóságban nincs ilyen. Magyarázza már el ezt nekem valaki, hogy egy férfi hogy maradhat önhibájából szűz? Kérdezem mindezt úgy, hogy én is az vagyok még 26 éves koromban, viszont az állandó önsajnáltatás már én érzem itt gáznak az "incelek" részéről. Szerintem csak az marad szűz aki nem foglalkozott azzal valamiért, hogy elveszítse. Aki nem életképtelen az találhat lányt, aki életképtelen az pedig csak magán múlik.
2020. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a szó azt jelenti, amit az egyes és az ötös írt. Ennek sok oka lehet, ez egy tág kör. Akik nem szeretnének nőt, azok a szó jelentése alapján már nem tartoznak ide.


Amit a kettes írt, az egy torzítás, ami egy félreértésből fakad. Ez a csoport csak egy kis részét képezi az ilyen férfiaknak, de mégis ráhúzzák az összes incelre, és ebből a félreértésből származik a negatív jelentés.


És az is lényeges szempont, hogy a szerencse is nagy szerepet játszik abban, hogy valaki talál-e párt.

2020. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!