Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos férfiak hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos férfiak hogyan oldják meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Van akinek van erre jó módszer?
2020. ápr. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Gátlásos..ez tudod annyit takar, mintha azt mondanám, hogy ijedős. Konkrétan semmit, általanos megfogalmazás. Mitől ijed meg? Nem mindegy, hogy a szociális helyzetektől vagy egy plüssmackótól.


Ha konkrétan megfogalmazod, hogy mi a gátlás akkor megpróbálok válaszolni.

2020. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen gátlásaid vannak? Csak nagy tömegbe, sok emberrel érzed rosszul magad, vagy hozzászólni se mersz a nőhöz? Nekem van egy ilyen ismerősöm, 30 éves, utoljára kamaszkorában volt max valami, azóta hozzá se mer szólni senkihez (pedig a saját szememmel láttam, hogy mennyire nyomult rá egyszer egy elég jó nő), bebeszélte magának, hogy neki nem is kell senki, pedig amúgy kiderült, hogy kellene, csak be van szarva. Ne akard te is így elrontani az életed.
2020. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valóban nem volt egyértelmű amire gondoltam. Nem félek a nőktől, nem félek velük beszélni, van egy csomó női ismerősöm, kolleginám és gond nélkül beszélgetek velük. Mondjuk kicsit nehezen tudok egy ismeretlennel beszélni de ez nem a nemétől függ.

Saját magammal kapcsolatban vannak gátlásaink. Zavar hogy pályakezdőként csak egy szobát bírok bérelni Budapesten, zavar hogy ritkul a hajam, szégyenlem hogy semmi tapasztalatom nincs a párkapcsolat terén. A kinézetemml is vannak gondjaim de ezt próbálom sporttal kompenzálni, egy éven belül remélhetőleg ennek lesz is látszata.

Zabadban érezném magam ismerkedés során hogy egy lepukkant panellakásba tudnám csak idehozni, illetve mivel nem keresek még olyan jó azért jócskán be kell osztanom a pénz. Mindenhol azt hallom hogy kell valami cél az életben a férfinak amit megvalósít az ember, ezzel szemben az egzisztencia terén a nulláról, egyről a kettőre is alig tudok jutni.

Az elmúlt nyolc évben való folyamatos hajtás miatt (egyetem+munka, most meg a munka) úgy érzem mintha kicsit ki is lennék égve 26 évesen már. Emiatt is szorongok mert ha már most kivagyok akkor hogy fogok bármit is elérni.

#2 Azt pedig nyilván észrevenni ha nyomulna rám valaki.

2020. ápr. 6. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Gátlástalanul
2020. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát marha nehezen+én még csúnya is vagyok, nyilván ezért vagyok viszlszafogott:)a nők társaságában. Úgyhogy nem egyszerű.
2020. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!